Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. dpo ki hogyan van?

10. dpo ki hogyan van?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Én még csak a 8. dpon vagyok. :) Holnap csinálok 1 jóstesztet. Valószínűleg negatív lezs még, de a másik 2 gyerkőccel is a 10. dpon már szép halvány tesztjeim voltak. Semmi tünetem nincs még. Talán még korai is lenne. :)
2017. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10. dpo-n az a normalis, ha ugy vagy, mint menstruacio elott. Ugyanis a koraterhes tunetek is kb. menstruacio kimaradastol kezdve jonnek elo. Elotte premens tuneteket erezni terhesseg elott is (mellfeszules, hasszurkalas, faradtsag, kinek mi.)
2017. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En ma a 11.napot hanyassal kezdtem.,A hom 37,3 volt reggel,remelem kedden szep pozitivat tesztelek es nem influenzas leszek :). Drukk mindenkinek aki most nem varja.
2017. nov. 4. 12:44
 4/10 anonim válasza:

Mi az a dpo?

(egy férfi voltam)

2017. nov. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Day past ovulation (ovulaciotol eltelt ido)


Pasi voltal vagy meg mindig az vagy? :)

2017. nov. 4. 22:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Az biztató kedves kérdező. :) én a 9. Napon vagyok. Ma csináltam egy one step tesztet, ami persze negatív. Tudom, még korai, ebből még tényleg bármi lehet.

Első voltam

2017. nov. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a terhessegtol hanytal akkor mar ma is pozitiv lenne a teszt. Ugyanis ha annyi hcg hormon van a szervezetedben, hogy tuneted legyen, a teszt kimutatja.
2017. nov. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pozitivat teszteltem ma :)))
2017. nov. 5. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok kedves kérdező. :) én ma cagyok a 10. Napon. Az első 2 terhességemnél itt már halvány pozit teszteltem. Mai tesztem negatív. Ez még lehet pozi tudom, de nem élem bele magam. Első voltam.
2017. nov. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első és utolsó vagyok. Halvány pozit teszteltem ma is és tegnap is, ma 2x is.

[link]

Ma vagyok a 12. Dpon. A múltkor elszámoltam 2 nappal.

Holnap egy claerblueval tesztelek. Az egyértelműen kiírja, hogy mi a helyzet.

2017. nov. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!