Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 napja késik. Teszt negatív....

6 napja késik. Teszt negatív. Elmennétek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Soha életemben még egy napot sem késett. 4 hónapja nem szedem a fogamzásgátlót. Nem zavart be, hogy abbahagytam, háromszor volt meg azóta és napra pontosan 28 napra jött meg. Minden menszesz előtt 2 nappal már barnázok, most az sincs, tehát gyanítom, hogy a hétvégén sem fog megjönni. Néha picit "érzem" a hasam, de nem úgy mint máskor. Csak félidő után tudtunk együtt lenni, nem védekeztünk. De minden teszt negatív, 25-ös One Step teszt, de mindig reggeli pisiből. Mostanában volt cisztám, de az felszívódott, és volt már máskor is, de menszeszbe nem zavart be. Illetve volt egy p3-as citológiám is, aztán az ismételt rákszűrés már p2 lett. Még is félek, nehogy gond legyen. Hány nap késéssel lehet már orvoshoz menni? Nem akarom, hogy esetleg ledorgáljanak, hogy miért jöttem ilyen hamar.
2017. nov. 10. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Én két heti késéssel mentem orvoshoz, aznap délután megjött. Orvos szerint előfordulhat ilyesmi rendszeres menstruáció esetén is, csak hogy megnyugtassalak. Menj el nyugodtan egy vizsgálatra, nem kell feltétlen várni, ha gyanús a dolog.
2017. nov. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allitolag 10 nap keses meg normalis. Szerintem varj addig es utana menj. Valoszinuleg ugyse tudnak sokmindent mondani ha korabban mesz. Egyebkent nem lehet higy cisztad van most is? Attol mert eddig nem zavart be a cisztad a mensibe attol meg lehet h most megis. Ha csinalsz megegy tesztet akkor 10est csinalj
2017. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél, akkor 6 nap késésnél már + lenne a teszted! Terhes biztos nem vagy.

Valószínű mégis az abbahagyott gyógyszer/hormonzavar miatt van a késés, de nem gyerek miatt.

2017. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszabb fogamzásgátló szedés után nekem is az volt, hogy háromszor megjött szépen időre, aztán nem, mert amúgy nem volt peteérés. Szerintem is várj még a dokival egy hetet.
2017. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jovo heten elmennek hogy ne e esetleg ciszta...
2017. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!