Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek jelent bármit is...

Szerintetek jelent bármit is az, hogy az ovum óta (amikor 36,2 volt a hőm) folyamatosan 37 fokot mérek reggelente? )

Figyelt kérdés
8. dpo-n vagyok, 4 nap múlva nem várom. Ez az első hőmérős hónapom.
2017. nov. 12. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Annyit jelent, hogy megvolt az ovulációd és normális mennyiségű a progeszteron a szervezetedben. Sajnos másra nem lehet következtetni.

Nekem 37,2 volt a mensi előtti napon másnap 36,4 és meg is jött. Ilyenkor semmi nem mond biztosat, sajna várni kell.

2017. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ohh, értem. Köszi, hogy írtál.

Legalább az első fele nagy valószínűséggel adott volt ebben a hónapban (ovu, ill. megfelelő időben együttlét).

Azért reménykedem, hátha fent marad a hőm pár napig, és hátha pozit tesztelhetek végre.

2017. nov. 12. 16:14
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha több ciklus alatt höméröztél volna már, talán jelenthetne.

Mert nekem pl csak terhesen ment fel 37-37,1fokig a gyerekeimmel(de az sem rögtön, hanem a 6-8 dpo-tol), nem terhesen max 36.9 volt.


Ha nem esik le, majd akkor...! :) Drukkolok!

2017. nov. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen , azt jelenti termelodik progi.

Nekem.babás hő olyan volt mint a tobbi


Csak nem esett le mensi reggelén

2017. nov. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leeshet mensi reggelen is, szoval ez igy nem mervado. Ez a valodi valasz a kerdesre, de latom irta mar mas is.
2017. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Egyelőre van egy halvány pozi tesztem. Meglátjuk mi lesz a vége. :)
2017. nov. 14. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége? :)
2017. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ??:)
2017. nov. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem néztem azóta a kérdésemet. Az elmúlt 1,5 hétben előttem egy tucatnyi tesztet, folyamatosan erősödnek, a ma reggelin már erősebb volt a tesztcsík, mint a kontrollcsík.

Dokinál még nem voltam, mert mensi szerint még csak tegnap töltöttem az 5 hetet.

2017. nov. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!