Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a tesztem?

Megnéznétek a tesztem?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért sárgult be a teszt, alapjáraton nagyon lassan szívta fel a vizeletet, és nem is futott végig a teszten a nedvesség. Viszont a barnás folt alatt látok egy rózsaszín csíkot. Ez Lehet hogy nem teszthiba?

2 nap a nemvártig, premensis tünetek mellett néha erős émelygés és hányinger, valamit fejfájás, és influenzához hasonló közérzet, plusz iszonyat fáradt vagyok...


[link]

[link]


2017. nov. 12. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem látok semmit rajta. De minek van szétszedve?

Nekem a nemvárt napján is negatív volt.

2017. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem látok semmit a szétázáson kívül. :/
2017. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
A szétázás végén halványan látható rózsaszí vonalra gondolsz? Ezzel szerintem az a gond, hogy ha ennyire elázott, valószínűleg hibás volt a teszt. Ilyet még nem láttam, pedig előforult, hogy tovább hagytam a vizeltben, de akkor is fehér maradt. Vegyél egy másikat és inkább teszelj újra.
2017. nov. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vard meg a mensi napjat,de inkabb hogy kessen.

3 gyereknel nekem mindig pontosan,erosen kijott minden tesztnel a ket csik,ha keresni kellett, meg szetazott stb nem voltam terhes.


Vegyel egy masik tesztet de varj par napot hidd el csak magadnak artasz a turelmetlenseggel.

2017. nov. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gabriel jó ha mensi napján kimutatja..
2017. nov. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
De miert furdetted meg a tesztet?
2017. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszokat. A teszt gabriel teszt volt, nem áztattam el, mivel 3 cseppet kell rácseppenteni, így is tettem. Fura volt viszont hogy a nedvesség nem futott fel teljesen a felső szivacsos részig, a kontrollcsík felett megállt. Olyan volt mintha valami sűrű anyagot cseppentettem volna rá.

Holnapig-holnaputánig várok, ma volt egy kis barnázás, lehet hogy meg fog jönni, de nagyon durván van hányingerem, és szédülök is. Ha jól számoltam ma vagyok a 13-14.DPO-n Akár ma is lehetett a beágyazódás??

2017. nov. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!