Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Krémes méhnyaknyák?

Krémes méhnyaknyák?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban ovuteszteltem,de sajnos kevés tesztem volt itthon így abból nem derült ki,hogy volt e ovum..a hőm szerint még nem :( Viszont tegnap óta erős alhasi fájdalmaim vannak,olyan érzésem van mintha fel lenne fújva a méhem mint egy lufi és ez a feszítő nyilalló érzés kisugárzik a gátamra,végbelemre is. Az elmúlt pár napban volt tojásfehérje nyák,viszont ma már más volt..ez lenne a krémes nyák? [link]


Ill. normális ez a feszítő alhasi fájdalom? Azért lenne mert nem tudott megrepedni a tüsző és nem is volt ovum?

Itt a görbém:

[link]


2017. nov. 14. 21:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést kérek a nyákos képért,de muszáj voltan valami konkrétumot mutatni hogy tuti legyen a válasz.
2017. nov. 14. 21:51
 2/5 anonim ***** válasza:
A hő alapján 100%, hogy még nem volt ovu. A nyákokból meg sajnos nem lehet objektív következtetéseket levonni.
2017. nov. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hö alapján nem volt még ovu az tuti. A nyákra nehéz alapozni, nem mindenkinek van tojásfehérje ovukor.

Ovu tesztelni pedig úgy érdemes, hogy veszed a legrövidebb ciklusod kivonsz belőle 16ot és ami kijön nap (pl 28 napnál 28-16=12 naptól) tesztelsz minden nap míg pozitív utáni első negatív naphoz érsz. Ha soha nem pozi akkor addig folytasd míg a leghosszabb ciklusod -10 napig nem érsz.

Így egy-egy nap csak pazarlás.

Vegyél fastesten vagy vaterán teszteket az olcsóbb és nem gond ha sok kell belőle.

2017. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet méhgyulladás is, ha azt írod h érzékeny a méhed, v egy felfázás.
2017. nov. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Máskor is volt már ilyen feszítő érzés.Ma már nem olyan durva,alig veszem már észre és a puffadás is szinte teljesen elmúlt már.

A tesztet azért kezdtem ideje korán,mert a hőmet már méregetem egy pár hónapja (a ciklus.hu-n vezetem is) és volt már hogy a ciklus 10. napján ovuláltam (elméletileg) viszont olyan is van hogy a csak a ciklus 18. napján.Most viszont aggódom,mert a 20. napomnál járok és még mindig nem volt ovum (a melleim sem fájnak pedig ovu után mindig szoktak) :( A ciklushosszaim általában 28 naposak.

2017. nov. 15. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!