Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt mennyi...

Menstruáció előtt mennyi idővel szokott jelentkezni a mindjárt megjön érzés legkorábban?

Figyelt kérdés
2008. okt. 23. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy érzed,mint máskor,mielőtt megjön.Csak a kimaradt mensi után is érzed 1-2hétig.
2008. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké, de arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idővel a várt vagy nem várt előtt lehet érezni??
2008. okt. 23. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kérdeztem anno hasonlót. Akkor olyan tapasztalatokat írtak, hogy minden ugyan úgy zajlott, semmi nem utalt arra hogy baba van, csak anyni, hogy kimaradt a vérzés, volt aki azt írta, hogy nem fájt a hasa csak azon a napon amikor meg kellett volna jönnie, volt aki azt mondta hogy máskor előtte 1 héttel fájt a hasa, amikor baba volt már 10 nappal előtte. Egyénenként nagyon változó sajnos...
2008. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ugyanúgy mint máskor,arra értettem,hogy pont annyi idővel fog megfájdulni hasad,mint máskor,nem előbb,nem később.Mi nem volt ebben érthető??Nekem pl.1 héttel előtte már fájni szokott,és ugyanez volt 8hete is,csak amikor azt hittem,hogy megjött,fehér folyás lett belőle.


(1.)

2008. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én arra voltam kíváncsi, hogy mások mikor érzik ezt az érzést. Valahogy így vártam volna a válaszokat:

- 1 héttel előtte

- ált 3 nappal előtte

- Aznap. Stb.......

Szerintem világos volt a kérdés.

2008. okt. 24. 07:49
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Általában a menstruáció előtt 3-4 nappal lehet érezni arra utaló jeleket, hogy meg fog jönni. Aki hajlamos a pattanásra, annak már egy héttel a menstruáció előtt kijönnek, akár több helyen is.

2013. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!