Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációs után teherbe...

Menstruációs után teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
November 11-én jött meg 14-én már múlóban volt épp csak pecsételtem. 16-án belém élvezett a férjem. 28 napos szokott lenni a ciklusom. Az ovuláciom 25-én van elvileg. Teherbe eshetek?
2017. nov. 16. 16:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menstruáció alatt IS teherbe lehet esni, így persze ilyenkor is
2017. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem ikrek lettek
2017. nov. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor reménykedek 😊
2017. nov. 16. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
BÁRMIKOR teherbe eshetsz, mensi alatt is.
2017. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármikor lehet spontán peteérésed, ergo bármikor teherbe eshetsz. :)
2017. nov. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De miért annyira érdekes ez az egy alkalom? Ha szeretnétek babát, akkor csináljátok rendszeresen élvezzen beléd mindennap! Vagy az van, hogy ő annyira nem akarja, ezért csak menstruáció környékén hajlandó elmenni benned?...
2017. nov. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...ha tudod is mikor van ovud (25-én) akkor miért nem abban az intervallumban próbálkoztok? Miért rögtön mensi után és várod hogy teherbe ess amikor még az ovudon túl sem vagy?? Számomra ez a megoldás érthetetlen 😕 De a válaszom,hogy bármikor teherbe lehet esni (lehet spontán ovu is) de nyilván az ovu napja és a +/- 2-3 nap a legtutibb.
2017. nov. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért most élvezett belém mert most terveztük el hogy babát szeretnénk. Csak érdeklődtem.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. nov. 17. 05:26
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
3-ból 3 gyerekem menstruáció után fogant meg 😊😊 Mindhárom lány 😃😃😃 De ennek nyilván nincs köze hozzá 😊😊😊
2017. nov. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!