Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első alkalommal lefeküdtem a...

Első alkalommal lefeküdtem a barátommal, neki is az első volt. Hónap elején szoktam beteg lenni és most az eset utáni 3. Nap menstruációs görcseim, és folyásom van. Ez normális, hogyha hamarabb megjön? Mert félek. Védekeztünk végig. Félek.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztél?Igen.Kiszakadt?Az elmondásod alapján nem.Mit kell túl aggódni mindent?Hihetetlen.
2017. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Igen, ez lehet normalis. Nem kell emiatt aggodnom, amikor en vesztettem el nekem is voltak ilyen "tuneteim".
2017. nov. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Bocsi elirtam

*aggodnod

2017. nov. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja a menstruációs vérzésére, hogy "beteg vagyok", az szerintem ne szexeljen. Bocsi.
2017. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!