Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogantatás utáni kb.2hetes...

A fogantatás utáni kb.2hetes időszak alatt (amíg kiderül az igazság), lehet ártalmas, ha továbbra is járok edzeni, ill. szeretkezek a párommal? Befolyásolhatja a sikeres beágyazódást?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert elképzelhető, hogy terhes vagyok, de tegnap voltam edzeni is, és a párommal is voltunk együtt, és ma reggel arra keltem, hogy esett 0,2 fokot a hőm! Szerintetek elronthattam?
2010. jún. 1. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne aggódj, ha attól nem tapad meg, hogy együtt vagytok, akkor egyébként sem biztos, hogy megmaradna.

Az edzést viszont ne vidd túlzásba, ha valaki gyermeket szeretne, akkor már keményen nem szabad edzeni.

2010. jún. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, várandósság alatt is nyugodtan lehet edzeni és szeretkezni is. Az első 2 héten és az utolsó 2 héten is, ha még bírsz.
2010. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. jún. 1. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!