Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Faj a mellem keddre nem...

Faj a mellem keddre nem várom, ilyen koran még nem szokott fájni?! Szurkal a petefeszkem egyszer egyik egyszer a masik.

Figyelt kérdés
Lehet h baba?ma vagyok a 8 napon,tegnap nagyon enyhèn fájt ma mar egyre jobban:-)

#Baba.mellfeszules.terheseg.segitsetek.nemvarom.szurkaloerzes.
2017. nov. 22. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem mindig menzesz előtt 1 héttel szoktak fájni a melleim. Most legutóbb iszonyatosan meg voltak duzzadva a melleim és menzesz előtt 2 nappal kezdtek el fájni. Nem vagyok terhes és nem is tervezzük. Meg is jött a menzeszem rendesen.

Szóval erre nem lehet alapozni.

Persze, ettől még lehetsz terhes, de ez a hormonoktól is lehet. Ugyanis nem mindig minden ugyanúgy történik, mint ahogy szokott. Ezért van az, hogy valakinek hosszú évek óta pontos ciklusa van, aztán egyszer csak késik neki pár napot, mégsem terhes.

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet.

2017. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!