Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hete megszuntek a terhes...

Egy hete megszuntek a terhes rosszulletek baratnomnel, gondolhatok bajra?

Figyelt kérdés

Baratnom 7 hetes terhes, egy hete nincs ugy komllyabb terhes tunete, viszont az az aggaszto, hogy az elejen az 5-ik hetben voltak tunetei, meghozza annyira erosek, hogy aludni se tudott.

Hanyt sokat, hanyingere volt, mellfajdalom.

Aztan egyik naprol a masikra megszunt.

A mellfajdalom es undor megmaradt de ugy nem erzi magat rosszul.

Nem merek neki szolni, hogy ez bajt is jelezhet, nekem is volt anno vetelesem.

Kedden lesz az ultrahang neki.

Mit tennetek a helyemben?


2017. nov. 25. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség az ilyen,nem mindegyik nap egyforma,ami a rosszulléteket érinti.

A kolléganőm is terhes,tegnap szegény hányt egész nap,ma meg még hányingere sincs.

Persze,lehet,hogy igazad lesz,reméljük nem.

2017. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor jobb ha csendbe maradok es varunk keddig. 😊
2017. nov. 25. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nem vérzik vagy görcsöl erősen, ne aggódjatok, és jól élvezze ki, hogy épp nincs rosszul, szerintem még lesz :D Nekem is ilyen volt, felkelni alig bírtam, aztán hirtelen semmi pár napig, és megint kezdődött elölről, most 15 hetes vagyok, még mindig betalál néha a -minden bajom van- nap :)
2017. nov. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ez normalis.

Nekem anno amikor terhes voltam, a 4ik hettol beallt a rosszullet egeszen a 25ik hetig 😂 mindennap ugyanolyan erosen.

Ezert furcsaltam, hogy egyszer csak elmulik.

2017. nov. 25. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre azt mondta,hogy nem igazán jó,ha hirtelen elmúlnak a tünetek.Bajt is jelentHET.Illetve nekem úgy volt vetélésem,hogy semmi jele nem volt,sajnos emiatt volt nagyon megràzó.
2017. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is missed abom volt, semmi jele nem volt uau vltak rosszulletek a 10 hetben .
2017. nov. 25. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem eleve vegig semmi tunetem nem volt. Nem volt se hanyas, se hanyinger, max faradekonyabb voltam. Szerintem ne paraztasd.
2017. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl a szaglásom a kutyáméval vetekszik, és néha ég a gyomrom. Pedig a terhességgel minden rendben. (Volt egy vetélésem, ezért eleinte 2 naponta kellett dokihoz mennem, most majd hetente)

5hkm😊

2017. nov. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!