Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

A ciklusaim ingadozóak, általában 30-32 naposak.

A múlt hónapban 34 napra jött, azaz 33 napos volt a ciklusom (eddig a 33 tartott a legtovább), azonban ebben a hónapban már a 35-dik napnál tartok, menstruáció mégsincs sehol. Ebben a hónapban 4,9,11,17,23-án voltam együtt a barátommal, azonban 2x kb. 5 másodpercig, azaz egy-két nyomásig gumi nélkül történt az aktus. (Tudom,felelőtlenség)

Máskor mindig gumival védekeztünk, és abban a két esetben is fel húzta utána. Már nagyon aggódtam, így ma vásároltam egy tesztet, és negatív lett (délután teszteltem)

Folyamatosan úgy érzem már 3 napja,hogy meg fog jönni, de még mindig késik. A hasam puffadt, mellbimbóm pedig duzzadt, néha enyhe menstruációs görcshöz hasonló érzés van a hasamban, és fehér, krémes folyásom van, ami több a kelleténél (menstruáció előtt pár nappal mindig ez történik )

Ugye a teszt negatív, a 35-dik napon teszteltem,ilyenkor ha jól tudom már eléggé lehet bízni benne, mégsem jött meg a menstruációm és nagyon aggódom. Sajnos lehetőségem orvoshoz menni jelen pillanatban nagyon csekély, így a ti segítségeteket kérem.



2017. nov. 28. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már meg kellett volna hogy jöjjön, de negatív a teszt, akkor nem vagy terhes.


A késés több dolog miatt is kimaradhat, nem csak ha terhes az ember.

2017. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Múlt hónapban hányadikán jött meg?Hányadikán volt az a 2 alkalom mikor betette gumi nélkül?
2017. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2: a múlt hónapban 25én jött meg, valamint 9,23án volt gumi nélkül.
2017. nov. 28. 18:36
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyjából 12-e körül lehetett ovulációd,ha a 9-és aktusból baba lenne,akkor már kimutatta volna a teszt.

Szerintem más miatt késik,de ha belegondolunk,még csak 2-3 napja késik.Szerintem premenstruációs tüneteid vannak.

2017. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos még mindig nem jött meg.
2017. nov. 30. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Csinálnod kellene mégy egy tesztet.Vannak még tüneteid?Görcs,mellfájdalom,stb.?
2017. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4: picit duzzadtnak érzem a melleimet, azonban nem fájnak. Nagyon sok fehér folyásom van,folyamatosan úgy érzem, hogy még jött,közben meg csak a túlzott folyás miatt tűnik úgy. Ma pedig picit szúrt a bal petefészkemnél, úgy érzem.
2017. nov. 30. 16:09
 8/11 A kérdező kommentje:
Amit kifelejtettem, a folyásom az utóbbi időben kissé sárgás.
2017. nov. 30. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj egyet,most már tutira ki kell,hogy mutassa,ha terhes is vagy.

Lehet,hogy a folyás bakteriális jellegű,esetleg gomba,de annak meg erősebb szaga lenne.

2017. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs szükség több tesztre, pár perce megjött. Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2017. dec. 1. 21:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!