Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma nem kellene megjönnie és...

Ma nem kellene megjönnie és még mindig semmi jele, hogy megjönne. Mindjárt megjön érzésem van, de semmim nem fáj és nincs folyásom sem. Létezik az, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Teszteltél már? Szerintem már lehetne. Hasonló cipőben vagyok, nekem már három napja késik, de a mai teszt negatív lett.

Vannak akik nem éreznek ilyenkor még semmit, de persze meg is jöhet még attól. Érdekes módon engem egy negatív teszt is lenyugtat, az is jobb mint a folytonos várakozás.:-)

2008. okt. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Grófházy ***** válasza:
nekem ugyanezekkel a tünetekkel a nemv árt mensi első napján pozitív lett a lily tesztem :)
2008. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tesztelni még nem szeretnék, mert mi van ha megjön, akkor meg felesleges volt tesztelni. De azért gartula neked!
2008. okt. 24. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
SZia. En vasarnapra nem varom a mensit, sajnos vagy nem sajnos nagyon kivancsi voltam, igy tegnap este csinaltam tesztet, ami pozitiv lett!!!! Szoval ha gondolod, megprobalhatod. Nekem meg 2nap van a nem vartig es mar tegnap ESTI pisibol, tehat nem reggeli elso vizeletbol siman kimutatta, pedig okt. 11-en volt az akcio, ez 1000%, mert csak egyszer voltunk egyutt es pont akkor voltam a kozepidoben. :D Sok sikert!
2008. okt. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajna megjött, úgy hogy ez a ciklus is elúszott, de nem adom fel, és köszi a biztatást.
2008. okt. 26. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!