Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki segítene mit jellent...

Valaki segítene mit jellent ez? Voltam nő gyógyásznál

Figyelt kérdés
Uterus mérete 34x57mm echogenitásanormal.Endometrium 3mm.A kismedenceben szabad hasuri folyadék koros echo nem abrazolodik .Avariumok mérete 25x25mm,cystikus szerketettel Varicositas latható negativ gát .A hólyag telt .azt mondta ha nem jön meg menjek vissza (melleim már 2 hete bár duzzadt néha fáj ,hasam olyan mintha még akarna jönni néha görcsölök de az is 2 hete ,volt pár csepp vér is 20.an

2017. dec. 4. 07:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és mindig össze vissza jön még de max 1 hetet szokott késni okt27tol nov.1ig volt meg és nem vedekezznk
2017. dec. 4. 07:28
 2/8 A kérdező kommentje:
Teszt negatív 28.án csináltam
2017. dec. 4. 07:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Terhes nem vagy, endometrium= nyálkahártya ami csak 3mm. Szabad hasűri folyadék sincs, így valószínűleg ovud se volt, mert nem lát sárga testet. Uterus=méh, ováriumok=petefészkek, a cystikus szetkezet pedig meg nem repedt tüszőt(ket) jelent.
2017. dec. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az uterus a meh. Az annak a merete.

Endometrium a nyálkahártya a méhben.

Avariumok az gondolom ovariumok az a petefészkek.

cystikus szerketettel az az h ciszták vannak benne. (gondolom)

Varicositas az asszem visszeret jelent (?? Nekem ilyet sose irtak ra)

Az h a hólyag telt az meg azt, hogy nem vtal a wc-n. Legközelebb sztem kérdezz ra meg ott.

2017. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hja igaza van a 3asnak h tuszok vannak nem ciszták. Tul egyszeruen fogalmaztam.. Ezért jobb a dokit kerdezni..

4voltam.

2017. dec. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer feltetted ezt a kérdést!!

Ott is ugyan ezt írták!

2017. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tegnap elott volt ilyen barnás kicsit véres kevés a vécépapíron és még mindig nem jött meg
2017. dec. 6. 08:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kerdezo, de tenyleg megkerdezted ezt mar par nappal korabban is, es ugyanezeket a valaszokat kaptad. Itt senki sem fog tudni mast mondani. Az orvost kell megkerdezni!!!
2017. dec. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!