Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap már kimutatná a teszt?

Holnap már kimutatná a teszt?

Figyelt kérdés

Ma kéne/kellett megjönnie.

De még semmi. Múlt hónapban is este jött meg. Ami fura volt mert mindig reggel jött meg.

De ma még csak semmi görcs ilyesmi.. pedig mindig abból tudom ha megjött vagy meg fog jönni h görcsölget a hasam.

Abár elég bő a hüvelyváladékom.

Szóval ha reggelig semmi, akkor tesztelhetek?

Igazából már tiszta görcsben vagyok. Nagyon szeretnék babát. És olyan rossz ez a várakozás...



2017. dec. 8. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatod a holnap reggeli vizeletből a tesztet, ha ma nem lesz semmi. Ha keres lenne az eredmény, akkor meg par nap múlva csinálj.


Egyébként szokott olyan is lenni, hogy csinálnak tesztet es pl 2 nap múlva meg megjon a vérzés is. Ha ezt a stresszt el szeretned kerülni, akkor meg várj hétfőig pl.

2017. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Keres=kétes
2017. dec. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!