Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja a +jelet karácsony...

Ki várja a +jelet karácsony idejére? Izguljunk eggyűtt!

Figyelt kérdés
2017. dec. 18. 15:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Én nagyon izgulok hogy mi lessz belőle most vagyok a 7 napon alig birom kivàrni hogy mi lessz de reménykedek. Igen igen a kérdést elcsesztem nem így akartam eljűldeni nem vagyok analfabéta. De a kérdésre és a vàlaszokra visszatérve remélem ősszejőn mindenkinek aki nagyon vàgyik rà. Hogy érzitek magatokat vannak jelek?
2017. dec. 19. 09:08
 12/19 Elány ***** válasza:
Nekem akinek már pozi lett a teszt van :) hányinger folyamatos elég egy kis szag és jön is és aludnék állandóan. Ja és mindenen bőgök... 😂😂
2017. dec. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az első terhességemnél a 8 hét körűl kezdődött ilyen,nem birtam boltba jàrni. Minden szagot kellemetlennek éreztem majd elmult 1 hónapra rà. Elég sokat hànytam egyépként is gyenge a gyomrom de akkor fuuu leirhatatlan milyen rossz volt màr reggel az àgyból féltem felkelni tudtam mi vàr ràm 😂. Ennek ellenére nem panaszkodhatok nem volt màs tünetem. Kellemes babavàràst remélem én is hamarosan egy nagy + jelet tesztelek.
2017. dec. 19. 12:36
 14/19 Cézi válasza:
Elány: hány nap telt el a nemvárttól?
2017. dec. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Elány ***** válasza:

Cèzi mult hètfő lett volna azaz 10 nap.

Kislányom másfél èves vele ugyan ez volt sőt ott mèg javában negativ volt a teszt mikor már rosszul voltam. Sokan mondták h csak beképzelem :)

2017. dec. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Cézi válasza:
Nekem ma van 6. napja hogy késik és reggel negatív lett a teszt :(
2017. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Cézi válasza:
28.napon volt egybkis átlátszó kocsonyás folyásom, azt mondják az a tüszőrepedés miatt van, lehet hogy most tolódott a p.é.-m?
2017. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Elány ***** válasza:

Nekem 5.napon reggel nagyon halvány koradélután volt erős pozi.

Előfordulhat a tolódás nekem is első lánykám késői péből sikerült. 2 hét késésnèl lett halvány pozi rákövetkező csütörtökön még uh nem látott semmit. 6.ára voltam kiirva első körben 12én született

2017. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Elány ***** válasza:
Sajnos ma Missed Ab lett a vége hiába a pozitív teszt és a tünetek. :(
2017. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!