Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lassan két hete vettem be az elso fogamzas gatlo tablettat amit gorcsoles miatt kaptam. Azonban masnap ugy dontottunk babat szeretnenk. Es szeretkeztunk, elment belem. Az ido tajt volt menszeszem egy keves. Egy hete teljesen abbahagytam a fogamzasgatlot, harom napja viszont eros hasgorcsom van, fejfajas, derekfajas, es tegnap reggelrol barnas folyas, estere mar kisebb mennyisegu ver jott. A kovetkezo menstruaciom ideje meg messzebb van (januar 10) ebbol gondoltam az nem lehet. Mi a legvaloszinubb magyarazat a dologra?

2017. dec. 21. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Így kell megfontoltan családot tervezni.


Szerintem a legvaloszinűbb magyarazát hogy mivel félbehagytad a tabletta szedést, így a szervezeted teljesen fekborítottad gratula.

2017. dec. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az előzőnek van igaza.
2017. dec. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhes nem lehetsz, viszont nagyon összezavartad a hormonrendszered. Hogy lehet ilyen hülyeséget csinálni? Fogalmad sincs a tabletta működéséről. Legközelebb nem szedd össze vissza. Vagy szedd be az egész havi adagot, vagy hozzá se kezdj. Ezek után el tudom képzelni, hogy most meggondoltátok magatokat, mégse akartok gyereket.
2017. dec. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenesetre köszönöm a segítséget.

Nem gondoltuk meg magunkat, de megvárjuk még helyre jön a szerevezetem.

2017. dec. 21. 17:02




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!