Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szex közben vérzés, clostilbeg...

Szex közben vérzés, clostilbegyt-től?

Figyelt kérdés

Szexeltem a párommal és vézetem... nagyon meg vagyok rémülve, mert persze karácsonykor kell ennek történnie! Sürgősségire ezzel azért nem megyek! :(

A ciklusom 9. Napján tartok, az első naptól 5 napon át szedtem a clostilbegyt gyógyszert!

Nem tudom van e köze hozzá! Viszont ami jobban megilyesztett, az hogy amikor lezuhanyoztam nem sima vért láttam, hanem darabokat :( mint ha levált volna valami :(

Nem értem mi lehet :(

Most várok, ha nem áll el vagy erősebb lesz,akkor bemegyek a sürgősségire :(

Valakinek volt már hasonló esetleg?


2017. dec. 23. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Angol, amerikai oldalakon sokan számolnak be hasonlóról, clomifen (clomid) szedése alatt szex utáni vérzésről. (A clostilbegyt is clomifen). Nem tudom, tudsz-e angolul, de belinkelek egy fórumot: [link]
2017. dec. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!