Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 10. napja késik, ma pár...

Már 10. napja késik, ma pár csepp rózsaszín pötty volt, utána bebarnáztam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
már 10. napja nem jött meg.ma egy pár csepp rózsaszin pötty volt és utánna már barnáztam.a mellembe néha bele bele szurkál valami.kék csikok vannak rajta,és néha fáj,meg érzékeny.a hasam is kemény de az nem fáj sehol inkább mintha nöne.meg ma szédelegtem egy cseppet meg volt egy kis hányingerem.csináltam tesztet tegnapelött de negativot mutatot.eddig még mindig megvolt rendesen a mensim.szerintetek baba?elöre is köszi a válaszokat.
2007. nov. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, hogy annak ellenére terhes vagy, hogy a teszt negatívot mutatott. Lehet, hogy kevés hormon van még a szervezetedben. Várj pár napot, aztán ismételd meg. Amúgy 14 napos késés után ajánlott az orvost felkeresni, hisz ha ott a baba, akkor már látszik az UH-n.
2007. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia! Sose lehet tudni, hogy miket produkál a szervezet, főleg ha valaki nagyon szeretne babát, de úgy gondolom, hogy ennek ellenére szinte 100% , hogy baba van a dologban :-)) Még nincs elegendő hcg hormon a szervezetedben, ezért nem mutatja ki a teszt. Vegyél egy jobb minőségűt (Qupido nagyon jó) és reggeli első vizeletből végezd el a tesztet! Sok sikert!
2007. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem a patikában még régebben azt mondták,hogy a teszt tévedhet.pozitiv irányba kicsi a tévedés esélye,pozitiv,de negativ irányba nagyon sokszor téved, a negativ teszt lehet még pozitív,de pozitiv teszt nem lehet negativ.
2007. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már igy, de nem voltam terhes csak nagyon az akartam lenni. Nem szeretnék bunko lenni de lehet hogy ez nem baba. A tesztnek már kikellene mutatni mert az ugye már több mint 5 hetes ha tényleg baba.
2007. nov. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért még 5 hetes nem, de lehet baba.

Csinálj még egy tesztet, lehet alacsony a hormontartalom a szervezetedben.

És menj mindenképp orvoshoz, az a biztos.-)

2007. nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!