Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki be tudja nekem "azonosí...

Valaki be tudja nekem "azonosítani" nekem Debrecenben Dr. Székely Péter 1-et és 2-t? Hol rendelnek, stb? Esetleg van-e valakinek tapasztalata róluk?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én az egyikhez járok, a Kar utcában van a magánrendelője. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Ő vöröses hajú, a másik úgy tudom fekete. :) Nagyon rendes, heti kétszer rendel, kedd és csütörtök: 16:30-19:00. Nagyon sokan járnak hozzá.
2010. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyik az sztk-ban az idősebb, a másik szerintem a fia de nem biztos a klinikán.

Én körzetileg az idösebbhez tartoztam nem igazán volt vele baj, megtette amit kellett.

2010. jún. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egyik a Klinikán, a másik pedig a Kenézyben dolgozik.Én Székely 2.-nél szültem (Kenézys),csak jót tudok róla mondani,a Bethlen utcán rendel,a magánrendelése pedig a Dózsa Gy. utcán van.Ő egy vékony,alacsony,szemüveges doki.A Klinikán dolgozó Székely pedig vörös hajú,ha jól tudom.Mivel közel egy idősek sztem kizárt a rokoni kapcsolat:-)
2010. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az idősebbhez jártam és nagyon nincs jó tapasztalatom, kétszer voltam, de váltok...
2013. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A vörös hajúhoz ne menjetek, én miatta lettem meddő :( mert nem kezelte/ismerte fel a Chlamydia fertősésemet.

Most Lombikozhatunk :(

2014. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!