Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két - három hete minden nap...

Két - három hete minden nap 2szer együtt voltunk párommal 8nappal ezelőtt beteg lettem. Azalatt semmi nem volt. Ma barnás folyamatosan volt még erős hányinger tört rám és egy olyan érzés jött. , hogy terhes vagyok. Lehetséges szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan ennyi ember van,akinek új a terhességi teszt?

3 hetes "terhességnél" még nincs hányinger.

2018. jan. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan bekell szólni?
2018. jan. 4. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Hát,ha valakinek annyi esze van,hogy ahelyett,hogy tesztet csinálna,itt jósoltatja meg,hogy terhes-e,az mégis mit vár?

Holnap vegyél egy tesztet,aztán csináld meg.

2018. jan. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, mert ennyi idő alatt nagy eséllyel nincs terhestünet. Nekem nagyon korán volt, de 3 hét azért kellett hozzá.
2018. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ holnap reggel veszek mindenképp csak azért írtam ki hogy esélye mennyi lehet ennek
2018. jan. 4. 19:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem értwm a napokat..

A betegségnek mi köze van ahhoz, hogy terhes vagy-e vagy szedtél olyan gyógSzert ami miatt aggódsz? (Nem kell)

Ha szexeltek védekezés nélkül,akkor lehetsz terhes. Ciklusod rendben? Barnázás nem terhesen sem egészséges...


Jósok amúgy nem vagyunk.. Egy megfelelő időben elvégzett teszt tud igazi választ adni a kérdésesre. Előtte felesleges találgatni

2018. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én leírom az esetem. Lehet, hogy más vagyok, mert 6 év után jött meg a menstruációm (pajzsmirigy alulműködés, nem tabi miatt), és abban a hónapban még az ovulációt is piszkosul megszenvedtem. Következő hónapban össze is hoztuk a babát. Éreztem, mert olyan rég nem működtem hormonálisan, hogy ezek a dolgok nekem betettek :) beágyazódáskor beteg lettem. Lázas és a pulzusom 90 volt. Pár napig. A mellem is begyulladt rögtön. Ekkor még csak 10 nap telt el (a 9. napon nyilallt a hasamba).

Teszt még nem mutatta ki, de én már tudtam.

Lehet, hogy csak az előzmények miatt éreztem, mert előtte 6 évig nem működtem. De én nagyon éreztem.

Viszont volt tesztem egy rakat és nem itt kérdeztem ;)

2018. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 napja volt még a havit és abban reménykedsz higy terhes vagy? Anyám...biológia könyv esetleg? Segítené? Érdemes lenne utána nézni hogy most ovud van és nem terhességed....anyám...
2018. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ohhhh.... Banyek..... Beteg= Menstruáció??????

Van a 2018-ban fogamzóképes nő, aki így hívja?

Nah ez a beteg, hogy van olyan ember aki betegségnek hívja az egészaéges női ciklus egy részét.... Bármioor. Nemhogy egy anonim oldalon..


Biológia...


6.

Ui.: ha 8 napja MENSTRUÁLTÁL, akkor nem vagy terhea értelem szerűen, a barnázás progeszteein hiány miatt lehet ebben az esetben Hormonokat kellene nézetni

2018. jan. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!