Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhes, érdemes foglalko...

Lehet terhes, érdemes foglalkozni ezzel?

Figyelt kérdés
A hónap elején elszakadt egyszer az óvszer de időben észrevettük és ráhagytuk.. a tegnapi nap elszakadt megint egy óvszer viszont még azt is időben észrevettük még mielőtt elélveztem volna! Mai nap megjött barátnöm menstruációja! Hozzá teszem hogy nem voltak görcsei mestruáció előtt valamiért most és 10én kellett volna megjönnie neki és késett 3 napot! Olvastam valahol hogy ha menstruáció elött 1-2nappal felszivodik a sperma attól még a menstruáció megjön viszont attól még megfoganhat a nő! Érdemes a barátnőmnek terhességi tesztet csinálni menstruáció után ? Nem szeretnénk még gyereket! Fogamzásgátlót meg különböző okokból nem szedhet és az óvszer nem igazán biztonságos mert már sokszor szakadt és mindenfélét próbáltunk már . Valakinek van valami ötlete a fogamzásgátlásra valami alternativa ?
2018. jan. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Kb.2 hét múlva teszteljen egyet a barátnőd,hogy megnyugodjatok,de 99.9%,hogy nem terhes.

Nincs az óvszerrel semmi baj,csak tudni kellene használni.

Valamit rosszul csináltok.Pl.túl sokáig "reszeltek",a barátnőd meg már nem olyan nedves.Próbáljátok meg síkosítóval.

Mikor felhúzod a gumit,akkor össze szoktad nyomni a végét?

2018. jan. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Természetesen összenyomom a végét hogy ne legyen levegős és úgy húzom fel és amíg nem nedves maximálisan addig be se rakom neki! Viszont néha túl gyorsan elélvez és utána párperc után kiszárad a puncija külsőbb része viszont bentebb még nedves marad és az összes alkalomnál akkor lyukadt ki a gumi oldalsó része és a nagy hévben sem én sem ő nem veszi mindig észre .. sikosítót viszont mindig feleslegesnek talaláltuk mert mikor nedves mindig huzat csere a vége kb.. nincs semmi alternatív megoldás ? Gumiból mindig 56mm-t veszek előszőr azt hittem hogy kicsi ezért szakad de a nagyobb már csuszkál rajtam .. ha nincs alternativa a fogamzásgátló tablettán kivűl akkor milyen gumit ajánlotok? Durex lyukadt eddigi pályafutásom során a legtöbbször!
2018. jan. 13. 18:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszod örülök hogy van aki még normális ezen az oldalon! Terhességi tesztet meg akkor 2 hét múlva csinálunk hogy biztosra menjünk!
2018. jan. 13. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Na,pont ez az,hogy ha szárazon hatolsz a hüvelyébe,(miután elélvezett),akkor már nem elég a gumin levő síkosító.

Meg kellene próbálnotok csak akkor tenni az óvszerre egy kis gélt és akkor nem kell attól tartanotok,hogy kiszakad.

Sajnos a gumin és a tablettán kívül nincs megbízható alternatíva.

A hüvelykúpok,krémek semmire nem valók.

2018. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm! :)
2018. jan. 13. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!