Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztek.1halvany pozitiv,1...

Tesztek.1halvany pozitiv,1 negativ tesz?

Figyelt kérdés

sziasztok,

Karacsony tajt voltam egyutt parommal,persze azota tobbszor is de ezt kiemelem.

Jan.9.en kellett volna hogy megjojjon 10en vettem tesztet pont akkor csinaltam meg mikor elkezdtem menstrualni. halvany pozitiv lett.orultem meg ideges is lettem mert sokan tamadtak emiatt,nem most lenne az ideje mert meg eleg sok tervunk van parommal,de ha netantan becsuszna megtartanank.utana ugye 10.en megjott del korul..egesz nap aznap rozsaszines bordos vmensim volt,nagyon keves.tisztasagi betet sem volt felig.A dokim azt mondta hogy varjunk par napot lehet beagyazodas jele lehet.azt mondta csinaljak uj tesztet par nap mulva.nos ma reggel csinaltam ez negativ lett.teljesen elvagyok keseredve mert en igen is szerettem volna es mar kezdtem beleelni magam..Nos persze a 2.mensi napomon brutalis gorcseim voltak arra gondoltam nehogy elmenjen a baba ne tudjon megtapadni stb ugye stresszes is voltam hogy akkor most miez..ma a 4.napon vagyok szinte semmi ver..De ez a negativ teszt kiborit.tuneteim is megvoltak,gyakori vizeles,faradekonysag,cigaretta sem esett jol,es ez a nagy ehseg legtobbszor este vacsoa utan 1oraval megint ehes vagyok mintha nem ettem volna..Doktor persze azt mondta hogy lehetseges hogy nem lennek terhes adott idopontot jovohet pentek 10orara meg akar ultrahangozni.Valaki szerint ez mi lehet? barminek orulnek egy kis tanacs barmi..?tapasztalatok?



2018. jan. 14. 06:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sajnálom, szerintem kémiai terhesség volt! :( Sima mensivel kiürült.
2018. jan. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Valószínüleg elindult valami, de sajnos elment😕. Sajnálom! Jövő hónapban sikerülni fog:)!
2018. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
oh istenem..elvesztettem? :(
2018. jan. 14. 08:44
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kémiai volt, azaz nem tapadt meg, kiürült a vérzéssel. Egy 4 napja tartó vérzés nem csak beágyazódás sajnos.......

Viszont erre a "cigaretta sem esett jól" dologra: okosabb lenne ha letennéd ha gyerekkel próbálkoztok. Ráadásul mivel írod hogy nem esett jól, ezek szerint rá akartál gyújtani pozi teszt után. Ezt inkább ne legközelebb.

2018. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
a mensi elso napja szinte semmi nem volt.a masodik nap volt egy keves.es csak 3napigtartott.ma most mar semmi sincs.
2018. jan. 14. 08:52
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne így fod fel.. Nem elvesztetted, ha sem el sem jött hozzád..


Tudom, hogy a lénygen nem változtat...ni cs baba, de nagyon nem mindegy, hogy egy baba megy el, vagy "csak" kémiai terhesség volt.


Ezért mondja itt minden. "Tapasztaltabb" kismama, vagy gyerkes, hogy elmaradt mensinél teszteljen csak az ember lánya m(ha nincs külön indok, amiért korábban kell)

2018. jan. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Istenem nekem ez igy ugyan olyan szomoru..mivel en 18vagyok nem iszom alkoholt csak1evben 1x max.cigarettazni se sokat 1nap max 10et de ez csak ha stresszes a nap amugy olyan 5szalat.parom 29eves o sem iszik viszont o cigarettazik napi 10-12szalat..mivel gumi nelkul kozosultunk de nem engedte be doki mondta hogy az elovaladekbol johetett a pici..nemtudom nagyon elvagyok msot keseredve pedig eleg eros szervezetem van 1evben max 1x vagyok beteg..
2018. jan. 14. 08:57
 8/29 anonim ***** válasza:
66%
Neked nem való még gyerek. Nagyon gáz, éretlen vagy még hozzá.
2018. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Ksozonom,velemenyt nem kertem.majd szolok ha kerek.
2018. jan. 14. 09:05
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként akár téves is lehetett a teszt. Ritka, de előfordul! Így hogy csak előváladék, hát nagyon minimális volt az esély a terhességre. Szóval én inkább téves vagy tévesen értelmezett tesztre gyanakszom

...pl x-epil, sokszor halvány csík van pedig nincs baba. Sokan tettek mar fel ide halvány pozi x-epilt akiknek nem volt baba. De más márka is csinálhat ilyet.


És simán egy száradási csíkot is nézhettél pozitív csíknak, pláne hogy nagyon kis tapasztalatlan vagy.

2018. jan. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!