Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem a következő:12napja...

Kérdésem a következő:12napja késik a menzeszem, csütörtökön voltam orvosnál, ultrahangon nem volt látható semmi! Tesztet még nem csináltam! Azt mondta a doki, hogy ha 2héten elül nem jö meg, menjek vissza! Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár terhes is lehetsz. Én biztos teszteltem volna, még a doki előtt. Reggel csinálhatnál egyet.
2010. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom,fáj a derekam,a hasam,mintha meg akarna jönni!
2010. jún. 5. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Az nem jelent túl sokat, mert terhességnél is előfordul, meg anélkül is.
2010. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mikor szeretkeztél utoljára úgy? Na, adj hozzá 4-5 napot, és a teszt már ki is mutatja. 450 Ft-os is jó, nekem az mutatta ki. De ha mondod a patikusnak, hogy oylan kellene, ami már a 4-5 napos terhességet kimutatja, akkor olyat ad.
2010. jún. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezen el kell gondolkodnom,h mikor szeretkeztem utoljára...de mindenképp kimutatja a teszt sztem,mert annyi idő már eltel!A gond csak az,h időközben a pasit elhagytam...nem egy másik miatt,hanem más okok miatt...23éves vagyok,és tulajdonképpen így nem agyon szeretném a babát,mert a pasi notórius hazudozó!De a hasam és aderekam,nagyon fáj,ennyire nem szokott!Reggeli hányingerem nincs,de esténként van!Veszek egy tesztet..és kiderül!Köszönöm
2010. jún. 5. 20:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a pontosítás kedvéért: a beágyazódás 7-10 nap alatt történik meg, ezért is mondja mindenki, hogy csak a nemvárt napján vagy azt követően érdemes tesztelni, addig csak kivételes esetekben mutatja ki a teszt a terhességet (pl. ha a peteérés nem a ciklus közepén, hanem korábban volt). Szóval a 4-5 nap kissé korai, de a Te esetedre ez nem érvényes, mivel már lassan 2 hete meg kellett volna jönnie.
2010. jún. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most csináltam tesztet,negatív lett!Az befolyásolja,ha nem az első vizeletből csináltam?De ha terhes lennék,akkor már ennyi idő után,mindegy melyik vizeletből csinálom,azt olvastam!
2010. jún. 6. 10:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ilyenkor már bármely napszakban elvágezhető, de olvastam már itt egy-két esetet, amikor csak a 7-8.héten lett pozitív a teszt...
2010. jún. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!