Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogy tudtok "nem rágörcsölni"?

Ti hogy tudtok "nem rágörcsölni"?

Figyelt kérdés
15. hónapja próbálkozunk. Úgy az 5-8 hónapban naggggyon rákattantam. Mikroszkóp, nyák, naptár, uh figyelés, kb 22. naptól napi 2 terhességi teszt, stb....A 0. hónapban voltam dokinál, hogy rendben vannak e a dolgok, indulhat e a projekt. Az 5. hónap23. napján visszamentem. Magánúton teljes felszereléssel: teljes vérkép, terheléses cukor vizsgálat, 21. és 3. napi hormonsor, vitaminok. férjem eredményei: spermium analízis, vitaminok, teljes vérkép. Voltam fogászaton góckeresésen. Sehol semmi hiba. Mondta, hogy figyeljük uhn a tökéletes időzítés miatt. Ez ment pár hónapig. Azóta vsak együtt vagyunk amikor akarunk, de peteérés körül azért próbálunk résen lenni. Már nem tesztelgetek, lenyugodtam.... kicsit elengedtem. De ha van némi szabad pillanatom egyből erre gondolok. Hogy na majd ez a hónap, na majd így meg úgy. Aztán hónap végén a csalódás, stb. Ennél jobban el kéne engednem??! Ez is rágörcsölés? Most megint előjött a téna, mert vissza akarok menni a nőgyógyászomhoz.

2018. jan. 21. 21:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeruen csak nincs szerencsetek szerintem. Ha minden tokeletes es anem tokeletes idopontban vagytok egyutt, akkoris csak 25% az eselye, hogy terhes leszel. Elobb-utobb bele kell essetek, ha nincs egyikotoknek se semmi problemaja.
2018. jan. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy se tudtam nem rágörcsölni. 4 év után egyetlen hónap volt, mikor nem témaztam ezen, szinte eszembe sem jutott, a lombik kezelés előtti utolsó "szabad" hónap. Le voltam nyugodva, hogy jön a lombik, ott majd sikerül. Elmentünk nyaralni és már hárman jöttünk haza.

Esetleg csináltass petevezeték átjárhatóságit, szerintem méhtükrözést is érdemes, nem fájdalmas és nálam ott derült ki egy addig észre nem vett komoly elváltozás. Összeférhetetlenség vizsgàlat is szóba jöhetne.

2018. jan. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ilyenek miatt akarok vosszamenni a dokihoz. Gondolom ezek a következő lépések
2018. jan. 21. 21:19
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekunk van egy gyerkocunk, a 10. honapban sikerult, amikor kiderult, csak lombikkal lehet gyerekunk. Tesora gyurunk 1 eve, kivizsgalassal inditottunk par honap utan, tankonyviek az eredmenyeink, es megse. Azt hiszem, nekem is el kene engednem, de egyszeruen nem megy. :(
2018. jan. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem értem... lombikos vagy vagy nem? :-)
2018. jan. 21. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem nagyon tudtam lekattanni róla. Egy trombózis miatt fél évet vártunk, hogy elkezdhessük. Közben is mértem a hőm. Július óta próbálkozunk és hőmérőzés ovu teszt doki, hormonsor minden volt augusztusban. Akkor kiderült Ir vagyok nem is kicsit. Gyógyszer diéta sport és -17kg. Novemberben azt mondta a doki minden nagyon szuper jöhet bármikor a baba.

Most januárban ment el párom sperma vizsgálatra, ami jó lett, de a morfológia csak elment.

Ebben a hónapban rengeteget dolgoztam és csak addig jutott eszembe míg reggel megmértem a hőm és ovu teszteltem.

És most úgy néz ki sikerült. Már 10. dpo volt egy extra halvány tesztem, ma 12. dpo egész szép már, de nagyon izgulok! Szóval van benne valami, hogy el kell engedni!

2018. jan. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Napközben én sem agyalok ezek.napi 10-12 órát dolgozok. Imádom a munkámat, szóval nem megterhelő. Na de itthon.... vagy vezetés közben....
2018. jan. 21. 21:30
 8/17 anonim ***** válasza:
Már az is görcsölés, ha arra gondolsz, hogy nem szabad rágörcsölnöd. Ördögi kör. Próbáld lefoglalni minden pillanatod, csináljatok még több közös programot a pároddal, szeressétek egymást és sikerülni fog.
2018. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, siman osszejott, nem kerult sor a lombikra, el se kezdtuk. Meglettek az eredmenyeink, es kozoltek, lombik, termeszetes uton nem lehet gyerekunk. Minden mindegy utana, duh, satobbi, elkeseredes. Es akkor sikerult. Lehet hulyeseg.

Most mar lh tesztelek, hőt merek, 19. napon tesztelek. Asszem ez nem a jo ut. :(

2018. jan. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%
Én nem hiszek ebben a "negörcsöljráésösszejön" módszerben. Mi is már 11.hónapja próbálkozunk. Az első 4 hónapban csak lazán, élveztük a védekezés nélküli szexet. Utána meg elkezdtem bevetni a praktikákat: egészséges táplálkozás, vitaminok, barátcserje, ovu teszt, hőmérőzés, stb. Aztán elkezdtük a kivizsgálásokat, párommal minden oké, nekem még csak hormonszintet néztek, de az is rendben. Majd az átjárhatósági lesz a következő, de már 3 hónapja a "rágörcsölés"se megy: abbahagytam a vitamin szedést, a hőmérséklet mérést, az ovutesztet, és már arra se figyelek hogy mit eszem, mert belefáradtam. De így se jön össze...
2018. jan. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!