Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek állapotos vagyok?

Tündér 0131 kérdése:

Szerintetek állapotos vagyok?

Figyelt kérdés
1-jen volt az aktus és már akor éreztem hogy meg kell majd jönnie. Aztán 10-diken meg is jött nagyon erős es darabos volt, teszteltem es negativ lett. 14-diken is negativ! De 19-en pozitiv lett! Kb 6 tesztet csinaltam es mind ugyan azt mutatja halvány de ott a masodik csík. Kérdés hogy meg marad a baba? Vagy nem? :(
2018. jan. 22. 05:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért ne maradna meg?csak neked 14 nap helyett kellett plusz 4 nap h kimutassa.

Vigyázz magadra.pihenj sokat.

És attól hogy halványabb a második csík attól pozitív.

Ne idegeskedj.

Később foganhatott.a menses pedig azert jelentkezhetett mert még emlékszik rá a s zervezeted.a következő ha rendben van minden nem jön meg.

Ha nem görcsölsz es kezdel el verezni nem lesz baj.

Ha mégis menj ügyeletre.

Minden jót!

2018. jan. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is voltatok együtt többször a hónapban,csak 1-jén?
2018. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudnál képet feltölteni a tesztekről?
2018. jan. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta nem voltunk együtt. A leg elsőt most csinaltam. Itt meg Kora reggel van :) elso vizeletbol. Szerintem annyira sokat nem erosodot a többitől azokat 19 en csinaltam
2018. jan. 22. 15:03
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogy csatoljak fotót?
2018. jan. 22. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi rosszindulat nem lesz a kérdésemben, de megkérdezhetem, hogy miért teszteltél? Hasonló történt velem is ebben a ciklusban a vérzést illetően, és próbálkoztunk is babával.
2018. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!