Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clear blue early/easy volt...

Clear blue early/easy volt mar nektek szellem csikos?

Figyelt kérdés

Ma kene megjonnie tegnap plusz ma is reggeli vizeletbol teszteltem clear blue-val es mindketton nagyon nagyon halvanyal szabad szemmel latni,mintha lenne ott valami. Viszont kek az arnyalata es idon belul jott ki....de annyira halvany meg kepet sem tudok csinalni rola. Tapasztalat? Az egyik clear blue early a masik clear blue easy volt. Ez elotti honapokban barmikor teszteltem ezzel a fajtaval soha semmi nem jott ki csak a ho feher hatter egy nagy negativval ezert is zavar ossze.

(Kioktatast nem kerek koszonom nyilvan varok meg par napot es ujra tesztelek ha tovabbra is kesne, a teszttel kapcsolatos velemenyek erdekelnek,koszonom szepen)



2018. jan. 22. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Rajta van a tájèkoztatón is, három esetben, három árnyalattal feltűntetve, hogy milyen esetben jelent terhessèget!
2018. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem igen. Dokimnak is mutattam, latszott siman. Nem voltam terhes. Most egy kulfoldrol behozott clearblue-t hasznaltam el, kozep idoben lett fotozhatoan 2 csikos...hat nem tudom. Remelem neked pozi lesz.
2018. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi :) Hat nekem nagyon nagyon halvany halvanyabb,mint a papiron mutatja. Emellett amugy kicsit olyan erzesem van,mintha meg akarna jonni hat meglatjuk :) Angliaban elek szoval itt nincs feltuntetve semmi,hogy mennyire erzekeny a teszt ha jol tudom a sima clearblue 25-os ez az ,,early" pedig elmeletileg 6 nappal a nemvart elottol van de olyan koran amugy sem teszteltem volna azt hittem konkretabban negativ vagy pozitiv eredmenyt mutat :D de mindegyiken csak egy szemmel alig lathato de kek csik...
2018. jan. 22. 20:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is Angliában élek, itt az angol barátnőim nagyon esküdöznek a clearblue-ra. :D Nekem sajnos egyértelműen negativ lett, mint ahogy a többi is, úgyhogy érdemben (még) nem tudok nyilatkozni, de remélem, hogy baba van a dolog mögött. :)
2018. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mara ket mp alatt kipattant rajta egy ugyan meg halvany de kek vonal szoval remelem en is,hogy sikerult :)

Csak furcsa volt,mert ez elott par Clearbluet" ellottem" mar es sosem volt semmi csak hofeher hatter es egy nagy negativ. Koszonom a valaszod es a jo kivansagot :)

2018. jan. 24. 03:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Szoritok! Keped van? Hadd nezzem!

2-es. :)

2018. jan. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kepen alig latszott valahogy ez a kek nem jon at a telefonomnak de ma csinaltam egy first response-t azon mar szep piros a vonal :)
2018. jan. 24. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!