Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek peteérés vagy...

Szerintetek peteérés vagy terhesség? Terhességi teszt negatív. Lh teszt halvány pozitív.

Figyelt kérdés
Szúr a petefészkem. Ég a mellem. Van folyásom. Ciklus 36.napján vagyok.42-49nap a ciklusom hossza. Előző menstruációm 28napra jelentkezett. Szerintem peteérésem van.Az Lh teszt csak a közelgő ovu miatt lehet pozitív.Jól tudom?
2018. jan. 23. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Halvany pozitiv lh teszt nincs, ezt biztos olvastad. Az lh tesz csak akkor pozitiv, ha a tesztcsik olyan eros, mint a kontroll, vagy erosebb. Az jelenti azt, hogy kozel a peteeres.

Halvany pozitiv lehet akkor is, ha meg ovu kornyeken sincs az ember, mert az lh hormon az egesz ciklus soran jelen van es ingadozjat a szintje, de ovu elott 1-2 nappal hirtelen sokszorosara no. Mivel kiszamithatatlan a ciklusod, igy tesztelj tovabb lh-val, hatha erosodni fog es valoban pozitiv lesz.

De talan mas gond is lehet a hatterben, keress fel egy orvost, ha eddig nem tetted volna meg, mert az ennyire hosszu ciklus nem biztos,hogy jo a teherbeeseshez, illetve az aggasztobb az, hogy hiaba hosszu, nem is szabalyos. Tul nagynak tunik nekem az ingadozas a leghosszabb-legrovidebb ciklusod kozott.

2018. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szokott 28napos lenni a ciklusom.Van dokim. Szerinte värjam meg.hogy mi lesz ezzel a ciklusommal.Hány napra jön vagy nem jőn meg. Picivel halványabb,mint a kontroll csík.Sajnos nem próbálkozhatunk, mert most lesz a vőlegènyem vizsgálata. Doki azt mondta ha késni fog,akkor csinál uhot.
2018. jan. 23. 14:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Csütörtökön szerinted van esèlyünk mêg?Köszi a segítséget. :-)
2018. jan. 23. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, elvileg a teljes pozitiv teszt koveto napon van peteeres (maskepp fogalmazva aznap, amikor ujra negativ lesz a teszt). Ha most meg nem volt pozitiv es esetleg kihuzza holnapig, akkor van ra esely, hogy a csutortok meg nem lesz keso.

Sajnos nem tudni elore, plusz a petesejt ovu utan nem birja sokaig, kb 24 oran at eletkepes a kiszabadulas utan es tonkremegy.

2018. jan. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!