Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon nyugtalan vagyok....

Nagyon nyugtalan vagyok. Szerintetek ettől teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Nah szóval ma egy nagyon erotikus és romantikus élményben volt reszem. 18 leszek pár nap mulva.

Ma a párommal megakartuk próbálni... Ám De nekem ez az első alkalom... Nem sikerült. De viszont ha vplt nemi kis gyenge előváladék és az a hüvelyre ment, illetve a szeméremajkak közé, akkor lehetséges a teherbe esés? Komoly dolog számomra... Haszontalan válaszok nem érdekelnek.


2018. jan. 26. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Védekezni sincs eszed! Az meg hogy nem sikerült mindent elmond kettőtök szexuális érettségéről!
2018. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
az előváladéktól is lehetsz terhes
2018. jan. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha olyan komoly dolog lenne számodra, akkor nem játszanál éretlenül ilyesmit :-P

Lehet az előváladéktól terhesnek lenni, de ha csak kívülről kenődött rád, akkor nem fog életképes spermium eljutni a megtermékenyítésig, mert a hüvely ph-ja megöli őket.


És nem megpróbálni kell, hanem csinálni, ha csinálni akarjátok, felelősséggel és védekezve.

2018. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem lehetsz terhes, mert ahhoz sokkal mélyebbre kell jutnia az ondónak, nem a szeméremajkadra.
2018. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől valószínűleg nem leszel terhes, de védekezzetek az elejétől kezdve. Kicsit se rakja be óvszer nélkül, mert terhes leszel és nem hiszem, hogy rögtön az első után szeretnél abortuszra menni.
2018. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom minek itt okoskodni, nem kell védekezni, ha nincs szex. Majd ha lesz akkor viszont használjatok óvszert.
2018. jan. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel terhes, de ha legközelebb megpróbáljátok, húzzon gumit.
2018. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne is haragudj, de 18 évesn nem tudod hogy készül a gyerek?
2018. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Ide rgyébként tényleg felnőtt emberek járnak szexuális élettel? Nem,nem lehetsz terhes, akkor se ha ráélveznek a p.dra, kérdezd i.kább
2018. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Kérdezd inkább a nőgyógyászodat,mert ide tiszta hülyék járnak. Ettöl függetlenül kerüljön minél távolabb az a sperma, has, mell jó választás.
2018. jan. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!