Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az első szex hatásos volt?

Az első szex hatásos volt?

Figyelt kérdés
Lassan 3 hete voltam egyutt a parommal, azota teszteltem és pozitív lett, a menstruációm sem jött meg akkor már biztos hogy terhes vagyok? Ma sajnos egyutt voltam egy masik fiúval akitől nem akarok gyereket, ezek után akkor abból vagyok terhes ami 3 hete volt ugye? Terhes vagyok és a mostanitól akkor nem lehet baba???

2018. jan. 27. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Talán egyiktől sem kellene!Most komolyan aki ilyet kérdez mi a sz4rt vár?Hogy a picsbe tudná ezt valaki agyk-n keresztül megmondani?Gondolkodj már!
2018. jan. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen a párodtól vagy terhes.

De jobb lenne ha inkább csak gond terhes lennél

Jaj inkább ne tartsd meg

2018. jan. 27. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy, kérdező? Megtartod a babát?

Úristen, az ilyenek miatt mint te szégyenlem, hogy nő vagyok. Meddig tudsz még süllyedni? Tudod, hogy terhes vagy a párodtól és magadba engedsz egy másik f....t? És még csak a védekezésre sem gondolsz? Tényleg képes valaki ilyenre? Hánynom kell tőled!!

2018. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A párodtól vagy terhes. De nem igazán értem, miért voltál együtt egy másik fickóval, ha a párodtól tervezel gyereket. Hány éves vagy?
2018. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ma estél volna teherbe, nem tesztelhetnél pozitívat, a baba apja a párod.
2018. jan. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Ezek szerint hatásos volt, gratulálok a babához! Gondolom, akkor a másik fickóval nem is akarsz már foglalkozni, hanem a pároddal tervezed a jövőt. Koncentráljatok a születendő kisbabára, a botlásodat ne mondd el senkinek, a gyereked és a párod nyugalma érdekében. Most első a család, a leveledből az derül ki, hogy így is akartad.
2018. jan. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Párodtól vagy várandós, gratulálok! A másik palitól nem. Remélem nem mész át az abortusz kérdéskörébe... Egy gyermekről van szó és nem krumpliról.
2018. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Kérdés, hogy a párja akar-e egy ILYEN "nőtől" gyereket.

Szerencsétlen pasi, csóró gyerek. :(

2018. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jobb kérdés, hogy lehet "sajnos együtt lenni" valakivel?
2018. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
59%
Semmi esetre se tartsd meg a gyereket. Miért mindig ez a fajta szaporodik?
2018. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!