Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 napja késik a mensim, 4-5nap delutani és reggeli pisibol pozitív x-epil teszt. Ma barnás folyas , nem egész nap, szakaszosan. (Negatív választ nem kerek ) kiváncsi vagyok, hogy van e olyan akinek így is egészséges lett a babája. Már van egy kisfiam , vele nem volt ilyen gond . Köszönöm előre is

2018. jan. 28. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Várj 1-2 napot és ha akkor se jönmeg akkor keresd fel a nögyógyászod.Addig amig vársz 1-2 napot tesztelhetsz is de a nőgyógyász a biztos 😃 drukkolok
2018. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyes! Îrta, hogy pozitív a tesztje...


Orvoshoz nem akarsz menni??

2018. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kettes! Azt azért irtam oda ha őt az megnyugtatja!! De amugysem az én kommentemre kel válaszolni és kritizálni hanem a kérdésre!ja és nekem volt állpozitiv tesztem is
2018. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes felnőtt nőnek van annyi esze, főleg akinek már van gyereke, hogy tudja , hogy a terhességben semmilyen vérzés nem normális. Már régen az ügyeleten kellene ülnöd, de ha neked ennyit ér , akkor maradj otthon.
2018. jan. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én felhivnám a védőnömet.Ha nem akarsz még sietni az orvoshoz vagy épp nem is tudsz ilyen hamar.Ő megmo dja mit tegyél.Hivd fel azt a védőnőt aki a kisfiadnál volt.
2018. jan. 29. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!