Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mit jelent? Valaki tud...

Ez mit jelent? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.

15 ös erősségű LH tesztet vettem, a 11.napon lett halvány pozitív, elötte csont negatív.Ma is csináltam egyet és megint csont negatív.

Lehet hogy olyan alacsony az lh szintem, hogy a teszt sem mutatta ki rendesen? Ettől van esély a teherbe esésre?

hozzá teszem hogy a halvány pozi napján apró görcsöket éreztem.

Szerintetek ezt most hogy kell értelmezni?

Teszteljek még naponta?



2018. febr. 1. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

LH tesztnél nincs halvány pozitív. Vagy negatív van, vagy pozitív. Ha a tesztcsík halványabb, mint a kontroll, az negatív.


Szerintem a hőmérőzéssel sokkal jobban járnál, mint a teszttel. Olcsóbb is, és egyértelműbb is. A teszt egyébként is csak az LH-csúcsot mutatja, azt nem hogy valóban volt-e tüszőrepedés.


Egyébként pedig hány napos a ciklusod? Lehet, hogy majd később lesz rendesen pozitív.

2018. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25-29 nap között mozog a ciklusom, de elég változó. Még van pár tesztem azokat ellövöm, aztán lehet megpróbálok egy másikat. Úgy számoltam, hogy a 19. ciklusnapig elég, remélem addi lesz erősebb...
2018. febr. 1. 19:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Azt hozzá szeretném tenni, hogy azért kételkedem a tesztben, mert minden jelem arra utal, hogy most van a peteérésem.

Hirtelen jött pattanások, Bő folyás, fejfájás, magasabb hő, megnövekedett libidó, alhasi görcsök. Ezért gondoltam, hogy a teszt lehet a hibás

2018. febr. 1. 20:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!