Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma "kell" megjönnie. Nem...

Ma "kell" megjönnie. Nem érzek semmi különöset, talán enyhe has szurlást. Kevés fehér fokyásom van. Lehet ettöl még baba?

Figyelt kérdés
2018. febr. 3. 13:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl egyik jel volt hogy menzesz elött nem barnáztam ,csak maradt a "sima" fehér folyás.

Amúgy nem is kell ilyenkor még érezned, nekem annyi volt hogy keserű szájíz ezt nem tudom mi okozza, illetve szaglásom felerősödött, de ha te ezeket nem érzed az se baj. Barátnőmnek a melle fájt előtte elviselhetetlenül, másik meg észre se vette hogy késik annyi tünete se volt.

Holnap tesztelj, sok sikert !

2018. febr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj,aztán kiderül.Felesleges tippelgetni.
2018. febr. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia..

Simán lehet..

Akar tesztelhetsz is..

Nekem meg mindig nincs semmi terhes jelem azon kívül, hogy nő a hasam...20 hetesen

2018. febr. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem mindenkinek vannak tünetei.

Elöző terhességemet csak akkor vettem észre mikor már pár napja nem jött meg a mensim.

Most pedig várom hogy ne jöjjön meg 2 nap múlva nem kène. Viszont most vannak minimális barna pöttyök a betéten alkalmanként pisilésnél is. A hasam feszül nem is görcsöl inkább feszül. Hányingerem is van közbe.. feszül a cickóm is de csak érintésre érzékeny..meg picit viszket is. És olyan mintha folyton nedvesnek érezném magam. Ma csináltam LH jós tesztet... hát reménykedem csak...

2018. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ma kene megjonnie 🙂 holnap tesztelek.van valami tuneted?
2018. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Énis holnap tervezek tesztelni ha addig nem jön meg. Tegnap erősen fájt a fejem ma pedig néha néha mindjárt megjön érzésem van. Sürü fehér folyásom is van minimálisan.
2018. febr. 3. 17:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem három napja 36.8 a hőm es ma mar hozza sem lehet erni a mellemhez, ugy faj...
2018. febr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem jott meg :)
2018. febr. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!