Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kétnaponta szex, de ha nincs...

Kétnaponta szex, de ha nincs rá igény?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk kisbabát, 4 hónapja próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Mindenhol azt írják, hogy kétnaponta kellene együtt lenni, de erre nekünk nincs se igényünk, de méginkább energiánk. Én hajnal 3kor kelek munka miatt, 10 órát talpalok. Párom normál 8 órás, de viszont este 18 óra, mire hazaér. Én addigra hulla vagyok, de ő is 5kor kel, szóval ő sem túl fitt. Mi inkább olyan 4-5 naponta szoktunk együtt lenni, és jól is esik olyankor. De ha most kötelezően minden másnap együtt kéne lenni, az szerintem csak elrontaná a dolgokat, mert hogy "muszáj". Mit javasoltok? Mit csináljunk?

2018. febr. 4. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell, akkor legyetek együtt, amikor jónak érzitek.


Feleslegesen stresszeltek rá.

2018. febr. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

2 megoldás..


Mensi előtt 16 -11 nappal 2 naponta.. A többi esetben ha van kedvetek ez kb plusz 1 max 2 együttlét, az még nem a muszáj kategória talán..



A másik, ha kideríted pontosan mikor van ovud, és akkor beiktattok előtte plusz aznapra tutira együttlétet...

Ez kevésbe spontán....de biztosabb

2018. febr. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tetris ***** válasza:
83%
Annyiszor legyetek együtt, ahányszor jól esik. Nincs erre szabályzat, ami kimondaná, hányszor kell. A túl sűrű együttlétkor egyébként is lecsökken a spermaszám. Ezért érdemes lenne várni néhány napot, hogy megint felszaporodjon.
2018. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Vagy.. Remenykedtek, hogy pont a megfelelő időben kívántatok meg egymást..de akkor tenyleg lelkileg is úgy kell érezni, hogy ráér... És nem kudarcnak felfogni ha nem jön össze az adott hónapban
2018. febr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor legyetek együtt, amikor kívánjátok egymást. Ha már ott lesz a "muszáj" érzése, el fogja rontani az egészet.
2018. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Mérd a hődet+ használj ovulációs tesztet! Akkor tudtok időzíteni!
2018. febr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legyetek együtt amikor akartok és ha nem izgat, hogy mikor jön össze akkor ez tökéletes.

Ha már nagyon vágytok a babára, akkor csak a muszáj módszer marad. Ovu tesztelhetnél és akkor egy ciklusban mondjuk 1-2 plusz alkalom lenne amikor biztos jó és az talán még nem vészes. Vagy ha nem tesztelsz akkor a ciklus közepén besűrítni az alkalmakat.

2018. febr. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem egyetlen egyszer voltunk együtt a hónapban!:)
2018. febr. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!