Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor tesztelnetek mellbimbo...

Mikor tesztelnetek mellbimbo erzekenysege eseten? Baba vagy kozelgo menzesz lehet?

Figyelt kérdés
Meg szoptatok, az elmult hetekben ritkabban, mint elotte. Par napja erzekeny szoptatas kozben a mellbimbom. Menzeszem nem volt meg, igy nincs mihez viszonyitanom. Szeretnenk meg egy gyermeket, nem vedekezunk. Vajon az erzekenyseg csak a menzeszt, peteerest vagy babat jelez? Ti mikor tesztelnetek a helyemben? 3-4 hete teszteltemutoljara, ha jol emlekszem.

2018. febr. 5. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a mostani gyerkőc akit szoptatsz? Mert az sem mindegy. Lehet hogy túl erősen csinálja vagy valami hasonló
2018. febr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 eves lesz nemsoka.
2018. febr. 5. 10:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Saját véleményem szerint akkor ez lehet a probléma. Egy majdnem két éves gyereknek vannak fogacskái és szerintem túl erősen csinálja. Mikor kellett volna megjönne?
2018. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mar jo ideje megvannak a fogai, es nem tapasztaltam eddig ilyet. Nem harap egyebkent, nem ragcsalja, rendesen bekapja a bimboudvart is. Irtam, hogy meg nem volt eddig menzeszem, igy ahhoz nem tudok viszonyitani.
2018. febr. 5. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tudnék semmihez sem viszonyítani akkor elmennék a nőgyógyászatra.

Bar en is szoptattam a fiam 2 éves koráig nekem szülés után 6 hétre megjőtt.És onnantól minden hónapba.

A doki manuálisan és ultrahanggal is segíthetne abban hogy most várandós vagy-e ,vagy akár abba is hogyha nem kb. hol tartasz a ciklusodban.Vagy esetleg tudna valami csodaszert írni neked amitől megjönne.Vannak szoptatás alatt alkalmazhatóak is.

2018. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Dokihoz megyek nemsoka szuresre. “Csodaszerben” van tapasztalatom, ami meghozna, azt meg egyszer biztos, hogy nem, szoptatas alatt egyebkent is normalis, ha nem jon meg, ez egyeni erzekenyseg kerdese (van hormondokim is, akinek maganak is kesobb jott meg elo lszor igeny szerinti, hosszu szoptatas mellett, tole mar tajekozodtam errol, ezert a kerdesemet sem igy tettem fel, nem errol szol). Szoval a kerdesem tovabbra is az lenne, hogy tesztelni mikor lenne erdemes?
2018. febr. 5. 12:48
 7/10 momoka 2002 ***** válasza:
Akar most is. Ha nem tudod mikor volt peteeresed eleg nehez. Kezdj el hogorbet vezetni igy fogod tudni hanyadan allsz.
2018. febr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oke, koszi!
2018. febr. 6. 09:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal tesztelj! 3 gyerkőcöm van, a második szoptatás alatt fongant, nem menstruáltam, észre sem vettem. Aztán egyszer olyan volt, mintha lenne valami a hasamban és kiderült, hogy 19 hetes kisfiú.
2018. febr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De jo! Teszteltem, negativ, az erzekenyseg azota is megvan, meg nem jott meg.
2018. febr. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!