Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a nemvárt nap előtt 6...

Ha a nemvárt nap előtt 6 nappal negatívat jelez a teszt akkor lehetséges hogy még korai volt a teszt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj 6 nap múlva addig felesleges!
2018. febr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Most komolyan.........ne már! Amúgy rá is van írva hogy vérzés elmaradása esetén mutat valósat. Pár márka előtte 2 nappal is mutatHAT.
2018. febr. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi az értelme annak, hogy a nemvárt előtt 6 nappal tesztelünk? Az még simán lehet kemiai terhesség is... aztán beizgulsz, hogy pozitív és megjön.... feleslegesen húzzátok magatokat nem várt előtt... majd ha késett akkor ráértek, de még akkor is lehet bármi a babával....
2018. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Türelmetlenség+tudatlanság.

Illetve nem tudatlanság mert a használatira vagy dobozra rá van írva hogy mikortól erdemes, inkább türelmetlenség+reménykedés.


De manapság a mindentminélelőbb világát éljük, beágyazódásos "tünetet" keresünk, stb. Csak épp a biológia ugyanaz marad.

2018. febr. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgultam, hogy vajon megjön nem jön, de sose teszteltem a nem várt előtt pláne nem 6 nappal... megvártam a nemvárt utáni 3 napot, de már akkor is a párom nyüstölt, hogy csináljak egy tesztet. Láss csodát pozitív lett. :-) szóval türelem! Ha meg akar maradni akkor megfog a nemvárt után is.... rengeteg a kémiai terhesség...
2018. febr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva tesztelj újra.De a legjobb ha megvárod a mensi napját.Én is orrvérzésig teszteltem amúgy annó magam, szóval sejtem miért a korai nézelődés:D
2018. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Probalj meg varni egy par napot. Leghamarabb a nemvart elott egy vagy ket nappal tesztelj. Sok sikert!
2018. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat.. 🤗☺
2018. febr. 7. 13:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Te most komolyan toroltetted a valaszom?Hat szep,legkozelebb igy valaszolok.
2018. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmit nem töröltem!
2018. febr. 7. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!