Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.3 év óta mindig pontosan...

Kb.3 év óta mindig pontosan jön meg a menszeszem (28 nap) Múlt hónapban elhatároztuk a párommal, hogy jöhet a baba. Nem jött össze a dolog, sajnos megjött, azonban csak 32 napra. Mért pont most késett először ennyi idő után?

Figyelt kérdés
2010. jún. 7. 12:29
 1/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
65%
Azért, mert tudat alatt máris elkezdtél aggódni, hogy összejön-e, és ez ki is hatott a hormonháztartásodra. Ne aggódj, attól nem lesz semmi bajod, ha most egy kicsit rendszertelenebb lesz. Lehet, hogy most megtréfált egy kicsit a mensid, következő hónaptól meg máris megint óramű pontosságú lesz :)
2010. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
valószínű, kicsit izgultál:)
2010. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, amikor elkezdtünk dolgozni a baba projekten, nem agyaltuk túl szerintem, de egyből késett 2 hetet! Utána is késett, már azt hittük baba, de nem. Viszont 3. hónapban sikerült! Biztosan tudat alatti dolgok miatt van ez szerintem.
2010. jún. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez volt... Amíg nem kezdtünk neki a babaprojektnek, addig 28 napos ciklusaim voltak, az első élesben történő próbálkozástól pedig 30-31.

Biztos nagyon vártuk, hogy ne jöjjön meg.. még ha ezt nem is így érzed, de tudat alatt biztosan így volt!

Mielőbbi 2 csíkot kívánok!

2010. jún. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is attól a hónaptól megváltozott, hol rövidebb , hol hosszabb,de szerintem ennyi nőnek nem lehet mind a tudattól, meg a görcsöléstől. én úgy gondolom vmi fizikai oka lehet, mondjuk a sperma bekavar.... nekem hol 38 hol 28 napra jön meg mióta próbálkozunk, előtte pontos volt.
2010. jún. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!