Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki február...

Van itt valaki aki február végére nem várja?

Figyelt kérdés
Sziasztok, baba projekt februárban?! Van valaki aki szintén próbálkozik? Esetleg izgulna velem? Február 22re nem várom, a napokban volt a peteérésem! Kistesó után ez az első probálkozásunk!

2018. febr. 9. 21:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/423 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem tegnapelőtt volt az ovu tesztem + úgyhogy én is február végére nem várom. Ez már a 13.próbálkozós hónapunk. Első baba lenne. Nagyon bizakodó vagyok, de ha nem sikerül, jövő hónapban megyünk kivizsgálásra.
2018. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/423 momoka 2002 ***** válasza:
100%
Elvileg februar 26. Amennyiben hetfon lesz pe. Mi mar regebbtol probalkozunk volt kozben 2 vetelesem, hogorbet vezetek,sokat segit. Ez az elso gyogyszeres honapom intenzivebb peteeresre kaptam. Varom a fejlemenyeket toletek.
2018. febr. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/423 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én február 21-re nem várom. Mi kb 4-5hónapja próbálkozunk, ebben a hónapban elkezdtem hőgörbét is vezetni. Remélem ez a hónap sikeres lesz mindenkinek :-) Nekünk egyébként első baba lenne.
2018. febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/423 A kérdező kommentje:

Akkor sok sikert mindenkinek! Félünk kicsit, a kisfiunk elsőség öszekött, szinte már-már túl könnyen! Kíváncsi leszek most most hogy sikerül. Sosem volt rendszeres menzeszem, szóval nehéz helyzetben vagyunk időzítés ügyileg. Nagyon figyelem a testem jelzéseit!

Esetleg írjatok egy nevet mindíg, hogy könnyebb legyen követni majd 😊

Sok sikert nekünk!!!

Bella

2018. febr. 10. 09:16
 5/423 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok en 25-re nem varom minden nap egyut vagyunk a parommal, ez lenne a 2 babo , az elso a 2honapban jott ossze, szinten mindennapos egyutlet mellet, na kivancsi leszek most.
2018. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/423 A kérdező kommentje:
Akkor Ti is hasonló helyzetben vagytok mint Mi😊
2018. febr. 10. 10:55
 7/423 anonim ***** válasza:
100%
Én 14.-e körül nem vàrom, eddig semmi tünetem nincs, de mensi előtt se szokott, beágyazódást se éreztem., nem tudom mi lesz :)
2018. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/423 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20.-a a napja. :) Mondjuk nálunk nincs tervben. Van 2 gyerkőc már! De ha jön, akkor jöhet! :) Furcsa módon èn kicsit máshogy működök. Mindkèt terhessègemnèl 2-3 napra ovu után tüneteim voltak. Szèdülès, puffadás, hasgörcs.. Most is hasonlóakat èreztem. Ma talán kicsit jobban vagyok, de borzasztóan kívácsi vagyok jön- e a 3.? :) Drukkolok mindenkinek , aki babucit szeretne! :)
2018. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/423 anonim ***** válasza:
100%

Én 21-re nem várom. Nekem korai ovum van (5-7.nap),együtt is voltunk párommal. Sokat feszül a hasam,émelygés, álomkór és érzékenység van, ami új, a mellem is érzékeny. Ilyen a nagyfiamnál sem volt.

Bízzunk benne,h összejön mindenkinek! :)

Enikő

2018. febr. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/423 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban mi is azt hittük hogy örülhetünk, nem terveztük akkor még. Viszont feszült a mellem, émejgés, fáradság megvolt, meg olyan nehéznek éreztem a méhem környékét. Sajnos a teszt negatív lett. Annyira izgultunk hogy úgy döntöttünk jöhet a kiszesó😊 most célzottan csináltunk mindent😂 ha jól vettem észre 8. ÁN volt peteérés. Nehéz lesz kivárni 22.éig!!! Még semmit nem érzek, nagyon kívàncsi leszek!

Bella

2018. febr. 10. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!