Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esélyes lehet, hogy teherbe...

Ánhelina kérdése:

Esélyes lehet, hogy teherbe estem? Majdnem egy hete non stop fáj a hasam, tegnap óta émelygek és iszonyatosan álmos, fáradt vagyok napok óta, a mensi elmúlása után egy héttel, ami rövidebb volt a megszokottnál.

Figyelt kérdés
Január 21-én voltunk együtt a párommal, megszakítással. Pontosan egy hétre rá megjött (február harmadikán) ugyan, de kevesebb volt és 6 nap helyett 4 napos. A nőgyógyászom korábban elküldött vérvételre hogy ránézzen a hormonjaim működésére, február 27én megyek vissza hozzá. Feltételezem hogy kiderül ott hogy terhes vagyok vagyok vagy más dologról van szó. A folyásom is felerősödött, ma reggel pedig olyan szinten görcsölt a hasam hogy csillagokat láttam, mint amikor megjön- csak azt most nem fog ugye. Nem akarok két hétig ezen agyalni (csak amennyit muszáj) ezért kérdezek tapasztalatokat: ki járt hasonló cipőben? Mekkora az esély rá hogy teherbe eshettem?

2018. febr. 14. 18:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem erre valo a terhessegi teszt?
2018. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esélyed arra, hogy teherbe estél precízen 50,00000000001%.
2018. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első, ma kezdtem el összerakni ezeket a tüneteket igazán, ezért nem teszteltem még. Illetve reményeim szerint 100 %-os választ ad majd a dokim is, mert hát a tesztek sem mutatnak minden esetben jó eredményt.
2018. febr. 14. 19:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves második, hát ez valóban nagyon precíz.😅
2018. febr. 14. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy megvárod,hogy mit mondd az orvos vagy holnap csinálsz egy tesztet.

De ha megjött,akkor nagyon nem valószínű,hogy terhes vagy.

2018. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Teszteljel. Masok tapasztalata turot nem er neked.
2018. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz két hétig ezen agyalni, akkor tesztelj. Ilyenkorra már kimutatja a teszt. De ha nem bízol benne, másnap vagy egy másik tesztet is kipróbálhatsz. Hidd el, hogy nagyobb esélye van annak, hogy megbízható a teszt, mint hogy nem.
2018. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nem akarok két hétig ezen agyalni"


Akkor csinálj tesztet!

2018. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha 3-án jött meg utoljára, akkor a peteérést érzed.
2018. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia. Velem is ez van, ma reggel teszteltem és negatív lett.
2018. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!