Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie de...

Ma kellett volna megjönnie de nem jőtt meg miért? Tőbbi lent

Figyelt kérdés
Ma kellett volna hogy megjõjjõn a havi de nem akar. Tõbbszõr is éreztem mintha megjõtt volna mert olyan gõrcseim voltak a derekam meg a hátam fáj ami eddig nem fájt hányingerem nincs. Szerintetek baba van a dologban? 20/L
2018. febr. 15. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexeltél védekezés nélkül, lehetsz terhes is. Ha ma kellett volna megjönnie, akkor már hihetsz a tesztnek. Ha van otthon csinálj egyet, ha nincs akkor holnap.
2018. febr. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Párommal babát tervezünk szóval ez nekünk öröm lenne :) csak furcsa hogy máskor már délután legkésőbb megjön meg olyan érzésem van mintha folyna is valami de csak egy icike picike átlátszó folyásnak se nevezhető valami van mint mielőtt megszokott jönni csak erősebben szokott ez lenni meg 1x megérzem a görcsölést utánna meg is szokott jönni de ma nem biztos h nem szàmoltam el magam mert múlt hónapban 17.-n jött meg az előtt pedig 19.-én
2018. febr. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!