Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki a korai terhesség tünetei...

Aki a korai terhesség tünetei között észlelte a gyakori pisilést, az mikortól érzete?

Figyelt kérdés

Nem vagyok megfázva, se felfázva, de tegnap este óta nagyon sűrűn kell wc-re mennem.


(UI: nem iszok a megszokottnál több folyadékot)



2018. febr. 17. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
45%

Mind3 terhességnél máskor....tökre nem számít mert minden terhesség más. Amúgy menzesz előtt is előfordult nálam.

Kérlek ilyen piszlicsáré dologból ne következz terhességre mert hatalmasat lehet koppanni.

2018. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Ha terhesség miatt lenne a gyakori vizelés,mint tünet,akkor már a teszt is pozitívat mutatna.
2018. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
Kb 7 hetesen.
2018. febr. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tapasztaltam, amikor a tesztem pozitiv lett. Mensi elott ket nappal delutan. Aznap eleg ingerult voltam. Csinaltam tesztet. Persze mensi elott is ideges voltam. Mindig is
2018. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a kimaradt mensi után egy héttel kb.
2018. febr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kimaradás előtt két három nappal kezdődött és egy hétig tartott max egyenlőre. Nekem is ez volt a fura, nem ittam többet és fél óránként a wc-t jártam. Éjszaka is, ami pedig egyáltalán nem volt rám jellemző.
2018. febr. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor én leszek a kivétel: 26 ciklusnapon teszteltem pozitívat,és pontosan egy héttel előtte kezdődött a gyakori pisilés.
2018. febr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nekem 3an kell megjonni, de már három napja kicsiket pisilek,nem jó érzés. Meg eszek valamit és azt érzem hanynom kell rögtön de visszatartom. Majd kiderul mi ez.,mert babát szeretnék.
2018. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Baba lett :) itt alszik mellettem.


Január 29.-n volt meg utoljára.

November 9.-n megszületett a kislányom.

2018. dec. 23. 22:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Gratulalok! A pozitiv teszt elott mikortol indult a gyakori pisiles?
2022. ápr. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!