Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menszeszem 1-én jött meg és...

A menszeszem 1-én jött meg és 7-én mult el. A párom 8. -án ( azaz másnap ) belém élvezett! Nem szedek gyógyszert. Láttam hogy folyt ki belőlem mert a lepedő olyan lett. Ilyenkor mind kifolyik, vagy nem? Van esély, h ilyenkor is gyerekem lehet?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
van
2010. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

:D

Mi pont így "csináltuk", persze én rögtön terhes maradtam.Most vagyok 23 hetes3 napos.

Nem folyik ki mind.....

2010. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne esély!

Nem folyik ki mind aminek kell az szépen gyorsan úszik a cél felé.

2010. jún. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az ondóban ml-enként több millió hímivarsejt van( a megtermékenyítéshez egyetlen egy kell!!!), gondolod, hogy az kifolyik az utolsó cseppig.....?

Ha a barátod elélvezés előtt kiveszi, még akkor is lehetsz terhes, mert az előváladék is tartalmaz spermiumokat!

Védekezzetek és vegyetek részt a biológiaórán! Addig pedig ne szexeljetek, amíg alapvető dolgokkal nem vagytok tisztában!

Az abortuszok nagy részét pont ezeken a "pedig kifolyt mind..." aktusok következményei teszik ki...

És ne bántódj meg azon, amit írtam! Segíteni szerettem volna!

2010. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem folyik ki mind, annyi bőven marad, hogy gyerek lehessen belőle! Ha 8.-án történt a dolog van esély a babára... Védekezzetek, mert így könnyen összejön a baba!
2010. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Amugy mindig védekeztünk gumival, csak most nem tudom, miért nem. :) Magától jött ez az egész...:D
2010. jún. 8. 11:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha ez múlt hónapban történt, akkor, bár nem tudom milyen hosszú a ciklosod, de gondolom, már meg kellett volna jönnie. Ha nem, akkor gyorsan tesztelj!Már kimutatja talán...

Ha erről a hónapról van szó, tehát ma történt az aktus, akkor pedig még mindig bevehetsz egy esemény utánit.

2010. jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
SAJNOS NEM LETTEM TERHES! :(
2010. júl. 14. 12:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha babát szeretnétek akkor a ciklusod közepén ( ez egy normál 28 napos cik. 14-15-16 napja) érdemes próbálkozni..

a mens utáni napok...(kb. 1hét) nem épp a legtermékenyebb időszak... természetesen nem vagyunk gépek,és bármikor megtörténhet a csoda..:)ez csak általános.

Ismerd meg a szervezeted,mindenről tudat ha figyelsz rá, a legtöbben..köztük én is érezzük ha peteérés van...ez enyhe szúró érzés a petefészekből,vagy jobb, vagy bal...utána lehet...:)

remélem segítettem..:)

2011. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!