Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olvastam hogy az orgazmus...

Olvastam hogy az orgazmus spontan peteerest idezhet elo. Ez igaz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 19. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Igen.

Többek között ez az oka, hogy a ciklus alatt BÁRMIKOR teherbe lehet esni.

2018. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2018. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, olvastam itt egy kerdes pont azt kerdezte egy lany hogy barmikor teherbe lehet e esni.. Kapott is ellentetes valaszokat, akkor jutott eszembe hogy olvastam ezt anno de nem mertem valaszba odairni hisz nem tudom mennyi a valosag alapja.
2018. febr. 19. 13:52
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Én nem hiszek ebbe.

Itt elég részletesen kielemzik:


[link]

2018. febr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Hallottam róla, de csak ilyen "közhiedelmű legendaként". Nem hiszek benne.

Abban hiszek, hogy lehet spontán peteérés, meg nem mindig ugyanakkor van. De abban nem, hogy pont a orgazmustól. Akkor elég sokaknak sokszor lenne gyakran peteérésük :D

2018. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Az ovulacio nem egy olyan dolog, ami hipp-hopp megtortenik egyik naprol a masikra, csak azert mert volt egy jo orgazmusa az ember lanyanak.

Az a tuszo erik, novekszik, kozben a hormonok szabalyozzak az egesz folyamatot mar a ciklus elejetol. Majd amikor eljon az ideje, akkor megtortenik a tuszorepedes.

Egy eretlen tuszo nem fog csak ugy hirtelen megrepedni orgazmus hatasara.


Van olyan, hogy az ovulacio nem akkor tortenik, mint altalaban szokott. Pl nagyjabol kozepidoben van mindig, de idonkent korabban, vagy kesobb kovetketik be. Ilyen elofordul orgazmussal, meg anelkul is.

2018. febr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Beleolvastam a linkbe amit kuldtel, egesz erdekes.

Ezt a reszet ki is emelnem itt:

"Előfordul olyan, hogy valamiért nem történik meg a tüszőrepedés egy adott ciklusban. Ilyenkor az utána következő vérzés nem tekinthető igazi menstruációnak, ezt áttöréses vérzésnek hívjuk, amit sok esetben rögtön ovuláció követ. Általában ilyenkor érkeznek a meglepetésbabák." ezt en pl egyaltalan nem tudtam, ugyhogy koszonom a linket.



Mondjuk ez is igaz hogy akkor surun lehetne peteeres, ha csak nincs az orgazmusok kozott valami olyan kulonbbseg haha nem tudom.

2018. febr. 19. 14:06
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7: Szerintem is jó cikk. És nekem is pont ezen a részen akadt meg a szemem. Még én sem hallottam erről.
2018. febr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%
Nekem három terhességemböl kettö így lett, szóval van ilyen.
2018. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, ahogy latom azert megoszlanak a valaszok. Minden esetre erdekes felvettes hogy lehet e :)
2018. febr. 19. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!