Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbó megnagyobbodása...

Mellbimbó megnagyobbodása (duplájára), hiperérzékennyé és sötét barnává válása, és a körülötte lévő dudorok ma reggelre szintén sötétebbé váltak. Ezek a jelek terhességen kívül mire utalhat még?

Figyelt kérdés

Formájára, tapintására nincs elváltozás, csomót nem érzékeltem bennük, alaposan át szoktam vizsgálni, ismerem a testem.

Ciklus 23. napján vagyok, általában 28-32 nap között jön meg. A premenstruációs tüneteimtől ez jelentősen eltér, teljesen máshogy szokott feszülni a mellem olyankor.

Párommal nem védekezünk, babát szeretnénk. Érdemes tesztelnem ilyenkor, vagy felesleges pénz kidobás lenne még?

Jelentkezett 2 napja erős émelygés is, random időpontokban, de azt nem veszem figyelembe, mert a ciklusom bizonyos szakaszaiban előfordul, ugyanúgy, mint a méhtájéki fájdalom is.



#mellbimbó #mellbimbó nagyobbodás #mellbimbó elszineződés
2018. febr. 20. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet terhesség is, de valóban korai lenne még a teszt. Persze bármilyen más hormonális dolog is okozhat ilyet, ugyanis a hcg hormon (terheshormon) akkor okoz tünetet ha már kimutatható a szervezetben, az pedig korai. De kívánom hogy baba miatt legyen!
2018. febr. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindketszer neken is ez tunt fel eloszor meg teszt elott, nsh meg hogy lent is sotetebb sot olyan lilas arnyalatu. Ez jo jel😉
2018. febr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek mondhatók a legelső tüntetnek, nem várt napján tesztelhetsz. 😀
2018. febr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem bunkóságból, de azért megnézném hogy lesz egy mellbimbó a duplája...
2018. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Reggel teszteltem most, negatív. Várok még, majd jövő héten újra próbálom.


Hát, párom nem bírja róluk levenni a szemét, és oda van meg vissza a nagyságuktól. :D Én is nagyon kíváncsi vagyok, hidd el, hogy mi okozza!!!!!

2018. febr. 21. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!