Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pharmatex hüvelykrémről van...

Pharmatex hüvelykrémről van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, fogamzásgátló és óvszer nem jöhet szóba.
2018. febr. 20. 19:55
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Szia, mi azzal kezdtük párommal,mert nem szereti az óvszert, egy ideig jó volt, nem is estem teherbe viszont bepirosodott és elkezdett hámlani a féfiassága, szóval váltottam tabira ami sokkal jobb és még nem estem teherbe emellett. 19/L
2018. febr. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A bnőm a pharmatex krémet használta és terhes maradt, most 6 hónapos a kisfia:)
2018. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Ha nem akarsz gyereket, akkor ne használjátok. Egyáltalán nem biztonságos. Sok nőnek irritációt okoz és nagyon illúzióromboló lehet, hogy időzíteni kell az együttlétet.

Azt még megértem, hogy a fogamzásgátló nem jön szóba, ha esetleg nem szedheted, de az óvszerrel ugyan mi a gond? Az egyik legbiztonságosabb dolog a terhesség ellen. Ha allergiáról van szó ez esetben, akkor meg vannak már hipoallergén óvszerek is, azt kell akkor használni.

2018. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ettej ***** válasza:
62%
33 éves vagyok, évek óta használom, de még nem lettem terhes(akaratom ellenére). Én a helyedben mégis a hüvelykúp formát használnám. Kevésbé illúzióromboló a felhelyezése, gyorsabban megvan és tovább is elég.A krém a hozzá tartozó adagolóval....ahogy azt előveszi és szerelgeti, szívogatja az ember...meg utána elmosni...hááát elég gáz. Én inkább a kúpra szavazok, de a krém is megbízható és nem okozott irritációt, semmit eddig.
2018. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor lettem terhes, amikor nem használtuk, de nálunk nem lett volna gáz, ha becsúszik. Ha biztosra akarsz menni, sztem ne ezt...
2018. febr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

1, A pharmatex csak kiegészítő védekezésre alkalmas, kb olyan, mint ha a naptármódszert vagy a megszakításos módszert használnátok.....

2,mi az, hogy a fogamzásgátló nem jöhet szóba?

A fogmzásgátló egy gyűjtő fogalom...

Nem akarsz tablettát?

Ok, létezik hüvelygyűrű, hormonális spirál, injekció...

Olyat nem fogsz találni, ami nem okoz kis problmát se, mérlegelni kell, hogy mekkora áldozatot vagytok hajlandóak hozni....

2018. febr. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem is jobb a kúp.

Évekig használtuk. Úgy voltunk vele, hogy ha terhes leszek, akkor megtartjuk. De nem volt ilyen.

Nem is hallottam senkit, aki mellette lett terhes. Illetve itt is van naponta olyan, aki leírja, hogy gumi vagy tabletta mellett terhes lett, mégis mindenki szerint biztonságos.

Ha biztosra akarsz menni, akkor kombináld a módszereket: megszakítás és pharmatex kúp együtt elég hatékony. Érdemes legalább a termékeny napokon így védekezni.

2018. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ!

Fogamzásgátlót szedtem de abba kellett hagynom.

Óvszer meg allergia miatt nem jöhet szóba, bár ahogy az egyik válaszoló említette igaz, hogy vannak hipoallergén óvszerek is, de gondoltam rá kérdezek más fajta védekezésre.

2018. febr. 20. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
88%

Hű, ezt ne, több pharmatex babát is ismerek, a legkisebb 6 hónapos. Barátnőmék 5 évig használták gond nélkül, majd babát akartak, szülés után újra pharmatexet használtak, és elég gyorsan össze is jött a kistesó, akit pár évvel későbbre terveztek.

Szóval ezt tényleg csak akkor, ha nem gáz, hogy becsúszik esetleg.

2018. febr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!