Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan lehet tudni hogy mikor...

Honnan lehet tudni hogy mikor van pete érés?

Figyelt kérdés
marmint miket lehet észre venni a testünkön abban az időszakban? ha egyaltalan van ilyen.

2018. febr. 22. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
testhőt kell mérni. a Ciklus.hu oldalon elég jól leírják hogyan, és vezetheted is magadnak görbén.
2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
vagy vehetsz egyébként ovu tesztet is, én vaterán vettem valami 50 Ftos darabáron, és bevált a második gyerkőcnél
2018. febr. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
es mondjuk mi a normalis testho? es mikor erdemes elkezdeni mérni a menszesz elott vagy utan hany nappal? eleg szabajtalan menszeszem van szeptember 35 nap oktober 39 november 40 drcember 42 ez szeptember ota van. adfig normalis volt.
2018. febr. 22. 19:48
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
enyém hol 35 hol 50 nap volt, mégis szültem két gyereket. a testhő 36.2-36.6 között normális (de ez is le van írva, most nemv agyok benne biztos) ovu napján leesik és utána emelkedni kezd 37-37.2 környékére.
2018. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a legjob ha azt a napot csíped el, amikor drasztikusan leesik - az az ovu napja
2018. febr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek egyértelmű...


Nálam megvannak a klasszikus tünetek


Szúr a hasam.. Rà 2 órára megjelenik a megváltozott nyák..

Nálam az max 6-8 h van.

De az együttlétet is jobban kívánom


(Baba is így jött össze, előtte voltunk együtt)

2018. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segitséget oly elolvasni egy hozzam hasonlo sikerét
2018. febr. 22. 20:25
 8/12 A kérdező kommentje:
olyan jó*
2018. febr. 22. 20:27
 9/12 A kérdező kommentje:
mivel másabb a nyàk? ez mindenkinél igy van vagy személy függő
2018. febr. 22. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is egyertelmu jelei vannak. A nyak mar peteeres elott 2-3 nappal megkezdodik nalam. (Ezt ugy tudnam jellemetni, mintha sikositot hasznalnek egesz nap, csak attol higabb. Szoktak a tojasfeherjehez is hasonlitani, tenyleg olyasmi, szintelen, szagtalan es sok.) Nekem a libidom is extrabb innentol kezdve.

A tuszorepedes napjan mar erzekeny hol az alhasam, hol a petefeszek kornyeke (csak bal, vagy jobb oldalt, gondolom attol fuggoen, hogy epp hol erik a tuszo), majd ezt egy fel oras-oras igen eros fajdalom zarja. A folyas meg kb egy napig van ezutan es ugy eltunik, ahogy jott.


Elso gyereke elott mindig vedekeztem hormonalisan, vagy tablettaval, vagy huvelygyuruvel, ezek ugye megszuntettek a peteerest, soha nem ereztem. Hamar teherbe estem, amikor elhagytam a fogamzasgatlast, akkor sem vettem eszre a jeleket. Az elmult evekben maskepp vedekezunk, tehat van peteeresem es azota egyertelmuen eszreveszem, kitapasztaltam.


Volt, hogy par honapig homeroztem es hasznaltam ovutesztet, kivancsi voltam, hogy azok is alatamasztjak-e, amit erzek es igen, teljesen.

A tuszorepedes napjaig alapon van a hom (ez nalam 36,6 koruli), aznap esik 2 tizedet, masnaptol mar 37-37,1 a ciklus vegeig.

Az ovutesz tuszorepedes elott 2 nappal jelez nekem eloszor, akkor mar van rajta 2. csik, ovu elotti nap lesz pozitiv, kovetkezo nap (azaz tuszorepedes napjan) mar negativ.


Nyugodtan probald ki valamelyiket, a homerozes ugye ingyen van, de korulmenyesebb (foleg, amig megszokod, hogy ebredes utan egybol mersz es nem kipattansz az agybol), a teszteles egyszerubb, csak 5-7 nap kell csinalni keso delutan, kora este kornyeken.


Ha kozben figyeled a tested jelzeseit is, akkor 2-3 ciklus utan mar az alapjan is eszre fogod majd venni az ovut nagy esellyel.

2018. febr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!