Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az esemenyutani tablettabol...

Ha az esemenyutani tablettabol csak egyet tudtam bevenni, hasznal?

Figyelt kérdés
Szoval a parommal megtortent a baleset, elmentem orvoshoz es rigesoft esemenyutani tabit írt fel. De 2 db gyogyszert tartalmaz, 12oran belul bekell venni a masodikat. Az elsot mar be is vettem, de a masodik valahogy kigurult a foldre (tudom h kesz katasztrofa:/) es egyszeruen nem talalom. Ha 12ora etelik es en felíratok meg egyet, abbol beveszek meg egyet, az meg hasznal? Vagy az 1db tabi így ért valamit? Segítsetek legyszi be vagyok parazva.
2018. febr. 24. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez lehet egy jel :P hàny éves vagy kedves kérdező?
2018. febr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igy nem hasznal a gyogyszer, menj es vegyel egy masikat es ved be 12 oran belul a masodik gyogyszet.
2018. febr. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!