Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy baj ha nem esik teherbe?

Nagy baj ha nem esik teherbe?

Figyelt kérdés
A párommal 2 hónapja próbákozunk de nem tud teherbe esni az nagy baj vagy rá lehet fogni hogy természetes?

2018. febr. 24. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bőven természetes. Az én dokim anno aztondta,hogy az átlag 6-12 hónapig próbalkozik mire összejön. Ha esetleg egy év után sem jön össze,akkor menjetek orvoshoz és csinálnak majd elsőbek hormonvizsgáltokat.

De remélhetőleg erre nem lesz szükség.

2018. febr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fél évnél előbb nem folyamodnék külső segítséghez.
2018. febr. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Én az első hónapba terhes is lettem ahogy nem védekeztünk :)
2018. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az érdekesség, hogy akik nem akarnak gyereket azoknak 1 rossz védekezésből lesz...


Amúgy az átlag az 3-4 hó....


Statiszikailag pesig inkább 6-10hó míg terhes lesz valaki.


Viszont jókor kell együttlenni hozzá

2018. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Volt egy kérdés nemrég, hogy "Egy hónapja próbálkozunk, nem tud teherbe esni a párom". Feltételezem te voltál, absz ugyanezek a szavak voltak (a nem tud teherbe esni valahogy nagyon megragadt nekem :) ). Ha te (férfiként) így rá vagy pörögve, mennyire rá lehet a párod :O

Relax. Ha midnen passzol mindkettőtöknél, akkor is 20% az esély, hogy sikeres lesz a hónap. Inkább élvezzétek a védekezésmentes szexet, minthogy így tördelitek a kezeteket, hogy nem sikerült a 2. hónap :O

2018. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!