Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Antibiotikumot kellett szednem...

Antibiotikumot kellett szednem mert beteg lettem, betegségem előtt egy nappal voltunk együtt a parommmal. Babára gyúrúnk. Az antibiotikumtól viszketni kezdtem, antibiotikum plussz a canesten kenőcs akadályozza a beágyazódást?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kapcsolat nincs , nem is ez érdekel, hanem a gyógyszer és a kenőcsben lehet e olyan szer ami kihatással van a beágyazódásra
2018. febr. 25. 19:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Együttlét napján volt tüszőrepedésem, orvosi megfigyelés alatt vagyok. Köszönöm a válaszokat
2018. febr. 25. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Baba projekt esetén mindig szólj a háziorvosnak hogy mi a helyzet. Sok antibiotikum árt a magzatnak. Kérj olyat amit terhes nők is szedhetnek.
2018. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már olyankor is amikor csak beágyazódás történhet?
2018. febr. 25. 19:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A leggyakrabban adott hatóanyag pont mehet terhesen is (gyógyszer neve szerint pl augmentin, aktil duo stb). A májenzimeknek se tesz jót az antibiotikum, ettől lehet viszketés. És a penicillin allergia is járhat viszketéssel. Egyik se befolyásolja a teherbeesést amennyire tudom, de biztosan kijavít valaki, ha tévedek.

Canesten is mehet terhesen is.

Antibiotikum viszont sok fajta van, ha nem az említetteket kaptad, akkor ha leírod lehet segíteni, hogy árthat-e terhesség alatt.

De az ovu-beágyazódás körüli gyógyszerek még nem ártanak elvileg, akkor gátolniuk sem kellene.

2018. febr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!