Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » ! Lehetséges jart már így valaki?

Anyuka300 kérdése:

! Lehetséges jart már így valaki?

Figyelt kérdés

Január 26 hajnalba jott meg de már délután semmi nem volt nem elénk piros hanem sötét és elég volt a tisztasági.

Február ugyan így 22 én hajnalba meg jött de már este semmi nem volt terhesegi tünet meg van nem akarunk babát van már 3 gyerekem tesztet csinaltam de negatív de nagyon nem hagy nyugodni a dolog valaki volt már így és mégis baba volt???


2018. febr. 26. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen nekünk baba volt! Miért nem mész el dokihoz ?
2018. febr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább menj el dokihoz.
2018. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Neked is negatív volt volt a teszt?mikor Mutata ki?Meg várok egy kicsit csinálok ismét tesztet!Igy is úgyis meg tartom ha baba lenne
2018. febr. 26. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem új tesztet csináltam hanem elmentem másnap reggel a nőgyògyászatra és ott már látták a felritkulást.
2018. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!